Текстовий редактор-Microsoft Works 9. - все про комп'ютери

Найпопулярніший у світі інтегрований програмний продукт Windows Microsoft Works 9.0 забезпечує провідний набір основних коштів підвищення продуктивності для полегшення повсякденних домашніх обчислювальних задач, аналізу сімейного бюджету, підтримання контактів з друзями, підготовки документів та організації особистих планів.Windows Microsoft Works 9.0включає в себе:


WorksWordProcessor (є шаблони, словник);


Works Spreadsheet;


Works Calendar;


Works Database.


Всі програми можна запускати з єдиного інтерфейсу.


Обмін і редагування файлів Works Word Processor і Spreadsheet з Microsoft® Office Word and Microsoft® Office Excel і навпаки (версії 97-2007).


Microsoft Works текстовий процесор нагадує Word, але по функціональності він йому значно поступається, хоча і перевершує WordPad. У можливості текстового процесора Microsoft Works крім стандартного набору входить перевірка орфографії, вставка картинок, об'єктів інших додатків, робота з таблицями, автозаміна. Він є дуже зручним інструментом для швидкого створення та оформлення документа. Текстовий редактор Microsoft Works може працювати з різними файлами текстового формату, в тому числі і з Microsoft Word, але з одним мінусом: деякі формати він конвертує «під себе» з частковою втратою форматування.


Також дуже важливим компонентом офісних пакетів є електронні таблиці. В електронних таблицях Microsoft Works надані всі необхідні можливості: можна створювати діаграми, є добірка різних формул та інші необхідні функції.


Важливою особливістю Microsoft Works є яскрава підбірка різних шаблонів до текстового процесору і електронних таблиць. У неї входять листівки, грамоти, листи рамки та інше. Є макети для ведення доходів/витрат, планів на день, куховарської книги, навіть генеалогічне дерево, а також багато іншого, покликаний полегшити роботу і відпочинок користувача.


Microsoft Works проста у використанні і дозволяє повністю реалізувати весь наявний досвід роботи на комп'ютері. Microsoft Works допоможе вам і всім членам родини спланувати будь-які заходи, постійно підтримувати зв'язок і виконувати повсякденні завдання ефективніше і швидше, ніж коли б то не було. Скористайтеся всіма наявними можливостями.


Кошти правопису


Вдосконалений і доповнений новий словник і словник синонімів (для російської та англійської мови) Microsoft Works вбудований безпосередньо в текстовий редактор. Це зручний довідковий засіб дозволяє отримати правильні граматичні і смислові конструкції при роботі з текстом.


Проста спільна робота


Microsoft Works дозволяє легко переглядати та редагувати документи Microsoft Word і таблиці Microsoft Excel, надаючи можливості для простого обміну файлами та взаємодії з друзями і родичами.


Планування


Вдосконалений календар Microsoft Works Calendar допомагає чітко відстежувати всі важливі події. Можна імпортувати елементи календаря і легко планувати щоденні заходи.


Засоби перегляду презентацій MicrosoftPowerPoint


Засоби перегляду презентацій MicrosoftPowerPoint дозволяють переглядати презентації, такі як шкільні проекти та навчальні матеріали, без необхідності установки повної версії програмного забезпечення.


Даний набір програм націлений більшою мірою на домашніх користувачів, але відмінно підійде і для навчальних закладів, і для деяких офісів.


[dl url=»https://kompkimi.ru/?p=7301? title=»LiveCD» desc=»Методика лікування вірусів»]P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.