Що таке видеоскейлер - все про комп'ютери


Видеоскейлер-це пристрій,який перетворює дозвіл відео сигналів, в результаті чого дозвіл на виході відрізняється за розміром від входу.Хоча дозвіл вихідного сигналу може бути виконано або вище,або нижче,ніж вхідний сигнал,video scaler часто використовується для поліпшення якості відеосигналів. Наприклад,це може використовуватися,щоб підвищити низький дозвіл сигналу з DVD проигывателя,так як він передає дозвіл вище на плазмовий телевізор.Ці перетворення низького і високого дозволу відомі як upconverting або розтягування.
Кожен відео-дисплей містить фіксовану кількість пікселів — маленькі точки,які складають екран дисплея. Якість дисплея,також відоме як дозвіл і зазвичай виражається в малюнку,який вказує на кількість пікселів в рядку який множиться на кількість рядків,наприклад 1280 x 720 і 1024 x 768. Відео сигнали можуть відображати і мати різні дозволи.Ось тут стає необхідний видеоскейлер,коли дозвіл вхідного пристрою істотно відрізняється від пристрою виводу,так що без скейлера якість зображення буде спотвореним або скомпрометованим.


Відео масштабаторы бувають різних форм і розмірів,вони звичайно класифікуються як внутрішні або зовнішні.Внутрішні масштабаторы часто зустрічаються в таких пристроях,як телевізори та комп'ютерні монітори.Відео масштабаторы в цих пристроях мають розмір входять відео сигналів і проводять детальне,високоякісне зображення для глядачів.Зовнішні масштабаторы найчастіше мають форму для важких випадків, які нагадує кабельне телебачення.Цей тип масштабування може бути корисний для домашнього кінотеатру або в мультимедійному лекційному залі,де відео сигнал від пристроїв,таких як ігрові системи або відеокамери,повинні бути сконвертированы для перегляду на великий масштаб відображення.


Доступно широке розмаїття моделей,і з різними цінами, зовнішній відео скейлер,як правило, є доступним варіантом для більшості людей.При купівлі відео конвертера,для покупця може бути потрібно буде відзначити що,а що неважливо, яке дозвіл скейлер здатний передавати,в якій якості відображати сигнал і як вони можуть бути поліпшені для високого, притаманного дозволу екрану.Іншими словами,підвищення роздільної здатності відео передачі сигналу з роздільною здатністю 2048 x 1080 на дисплеї з роздільною здатністю 1280 x 720,може призвести зображення з роздільною здатністю не вище 1280 x 720.