Використання сполучень клавіш у Office 2007. - все про комп'ютери


Microsoft Office 2007 є серйозною модернізацією офісних програм від Microsoft і має безліч поліпшень і інноваційних можливостей у порівнянні з попередніми версіями програм (Office 2003). Однією з основних нових можливостей Office 2007 , є абсолютно новий графічний інтерфейс користувача з ім'ям стрічки, замінено меню і панелі інструментів, які були наріжним каменем управління з моменту її створення.


Ще однією особливістю,є легко запам'ятовуються гарячі клавіші або комбінації клавіш для доступу до команд і функцій програм Office 2007.Гарячі клавіші, згадані в цій статті, на відміну від Ctrl-S для збереження Ctrl-O, щоб відкрити, Ctrl-Z для відміни, Ctrl-Y переробляти, або Alt-F4, щоб закрити тип комбінації клавіш широко використовуються в додатках в даний час. Клавіатурне сполучення клавіш Office 2007 представляє собою ряд клавіш,які дозволяють користувачам отримувати доступ і викликаються певними командами і функціями, не використовуючи мишу. Порівняно зі старим стилем сполучення клавіш сполучення клавіш Office 2007 мають зовсім новий вигляд і дисплей.Відображається Word 2007 стрічка з ключами клавіш. Інваліди ярлики раніше показані сірим кольором.


Як використовувати поєднання клавіш у Office 2007


Наприклад,щоб викликати функцію Зберегти в PDF, з допомогою сполучень клавіш у Office 2007 дуже просто і не вимагає запам'ятовування послідовності клавіш або комбінацій клавіш .Просто натисніть Alt ключ і наступне доступне поєднання клавіш для команд і меню варіантів які були переглянуті. Натисніть F для доступу до меню Office.Всередині меню Office, доступно поєднання для кожного пункту меню відображається поруч з ним. Просто натисніть відповідну клавішу на клавіатурі. У нашому випадку натисніть F ще раз.Натисніть на відповідну комбінацію клавіш ще раз (P), щоб Зберегти файл у PDF.Після повної установки послідовності гарячих клавіш, з'являються діалогові вікна Опублікувати в PDF або XPS.


Таким чином, щоб швидко отримати доступ до меню Зберегти у PDF або XPS Office 2007, гарячими клавішами Alt - F-F-P. А краще всього,коли гарячі клавіші доступні майже для всіх команд і функцій в рамках всіх програм Office 2007, таких як Word 2007, Excel 2007, PowerPoint 2007 і Outlook 2007.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.