чи Windows 7 Phone мати успіх? - все про комп'ютери

Зміст • 1 На цьому тижні Microsoft показала свій новий телефон Windows 7. Є багато питань про те, як Microsoft виступить в смартфонах, хоча вони чітко впоралися з цим завданням. Успіх Microsoft в цьому просторі також має велике значення для діяльності компанії в пошуках ринку, що означає маркетологи повинні стежити за цим.


 • 2 Якщо Windows Phone 7 не буде працювати, Microsoft швидше за все, просто спробує ще раз (хоча деякі багато хто думають, що це смерті подібно). Microsoft має деякі можливості надолужити згаяне в цьому просторі. Немає жодних сумнівів. Споживачі почали скуповувати смартфони швидше, ніж коли-небудь, такі як Blackberry, iPhone, Android і, знаходяться в центрі уваги більшості користувачів.


 • 3 Брайан Чен має цікавий погляд. Він каже, що Windows Phone 7 зробить Android котрий буде виглядати хаотично. «Для Microsoft може бути пізно, щоб грати з споживачем підкованих телефонів OS, але Windows 7 Phone прагне зробити прямо багато чого з того, що Google робить не так,» говорить він.


 • 4 Microsoft вимагає від виробників включати конкретні елементи апаратної частини комп'ютера (наприклад, певні кнопки), щоб використовувати Windows Phone 7. «Зусилля з контролю якості та узгодженості може бути тільки те, що Microsoft має повернути собі позиції в телефонній битві», говорить Чень.


 • 5 чи Може Microsoft надати споживачам причини вибрати саме Windows Phone 7? Роберт Скобл говорить: «Ця ОС є красивою. На відміну від Nokia або RIM, Microsoft викинула старі ОС і почала з нуля. У перший раз в той час як вони не просто зробили копію Apple. Вони створили абсолютно новий користувальницький інтерфейс з нуля. Він використовує плитку замість маленьких іконок на iPhone. Вона має дуже хороший менеджер контактів. Він показує вам всі види інформації щодо послуг і вашої соціальної мережі , покупці, які побачать його в магазинах будуть дуже вражені .. «.


 • 6 Якщо Windows Phone 7 буде успішною і OS доходи від значительногог прийняття, це може означати великі доходи для Bing. Включення пошуку Bing жорсткий до ключових слів може різко збільшити кількість пошуків Bing, які проводяться. Це тільки одна з причин, Microsoft дійсно потребує цього, щоб працювати.


 • 7 Microsoft йде ззаду в смартфонах, і вони мають час надолужити, але компанія показала, що вона ще здатна прийти на ринок збуту, де немає місця для нових конкурентів. Вони показали, що це можливо з Bing. Бінг не є часткою компанії Google на пошуковому ринку, але немає ніяких сумнівів що Бінг став значним конкурентом (набагато більше, ніж будь-яка інша пошукова система Microsoft ). Генеральний директор Google Ерік Шмідт навіть назвав його головним конкурентом компанії.


 • 8 Ринок смартфонів поширюється по всьому світу быстре ніж на ринку пошуку. Там немає тільки одного домінуючого гравця. Там немає причин, чому Microsoft не може бути законним конкурентом. Це може зайняти хороші розміри маркетингового бюджету і деякі стратегічні партнерські відносини, але в цьому немає нічого нового для Microsoft.

 • цього тижня Microsoft показала свій новий телефон Windows 7. Є багато питань про те, як Microsoft виступить в смартфонах, хоча вони чітко впоралися з цим завданням. Успіх Microsoft в цьому просторі також має велике значення для діяльності компанії в пошуках ринку, що означає маркетологи повинні стежити за цим.  Якщо Windows Phone 7 не буде працювати, Microsoft швидше за все, просто спробує ще раз (хоча деякі багато хто думають, що це смерті подібно). Microsoft має деякі можливості надолужити згаяне в цьому просторі. Немає жодних сумнівів. Споживачі почали скуповувати смартфони швидше, ніж коли-небудь, такі як Blackberry, iPhone, Android і, знаходяться в центрі уваги більшості користувачів.


  Брайан Чен має цікавий погляд. Він каже, що Windows Phone 7 зробить Android котрий буде виглядати хаотично. «Для Microsoft може бути пізно, щоб грати з споживачем підкованих телефонів OS, але Windows 7 Phone прагне зробити прямо багато чого з того, що Google робить не так,» говорить він.


  Microsoft вимагає від виробників включати конкретні елементи апаратної частини комп'ютера (наприклад, певні кнопки), щоб використовувати Windows Phone 7. «Зусилля з контролю якості та узгодженості може бути тільки те, що Microsoft має повернути собі позиції в телефонній битві», говорить Чень.


  чи Може Microsoft надати споживачам причини вибрати саме Windows Phone 7? Роберт Скобл говорить: «Ця ОС є красивою. На відміну від Nokia або RIM, Microsoft викинула старі ОС і почала з нуля. У перший раз в той час як вони не просто зробили копію Apple. Вони створили абсолютно новий користувальницький інтерфейс з нуля. Він використовує плитку замість маленьких іконок на iPhone. Вона має дуже хороший менеджер контактів. Він показує вам всі види інформації щодо послуг і вашої соціальної мережі , покупці, які побачать його в магазинах будуть дуже вражені .. «.


  Якщо Windows Phone 7 буде успішною і OS доходи від значительногог прийняття, це може означати великі доходи для Bing. Включення пошуку Bing жорсткий до ключових слів може різко збільшити кількість пошуків Bing, які проводяться. Це тільки одна з причин, Microsoft дійсно потребує цього, щоб працювати.


  Microsoft йде ззаду в смартфонах, і вони мають час надолужити, але компанія показала, що вона ще здатна прийти на ринок збуту, де немає місця для нових конкурентів. Вони показали, що це можливо з Bing. Бінг не є часткою компанії Google на пошуковому ринку, але немає ніяких сумнівів що Бінг став значним конкурентом (набагато більше, ніж будь-яка інша пошукова система Microsoft ). Генеральний директор Google Ерік Шмідт навіть назвав його головним конкурентом компанії.


  Ринок смартфонів поширюється по всьому світу быстре ніж на ринку пошуку. Там немає тільки одного домінуючого гравця. Там немає причин, чому Microsoft не може бути законним конкурентом. Це може зайняти хороші розміри маркетингового бюджету і деякі стратегічні партнерські відносини, але в цьому немає нічого нового для Microsoft.