Заробіток в інтернеті або чому Вам варто співпрацювати з moykiberbank - все про комп'ютери

В даний час в інтернеті з'явилося досить багато різних пропозицій про заробіток в інтернеті. У своїх статтях Попередження для інших. і .Як розпізнати лже-обмінник!? я описав , як і що потрібно робити в таких випадках .Прочитайте статті і якщо Ви ,вирішили все таки заробити в інтернеті то читайте далі .Ви запитаєте, а чому я взагалі рекламую цей проект?Все просто — хочу трохи заробити всього лише і цей проект шанс,ну а хто не ризикує той Ви самі знаєте — не п'є шампанське .Не так.Чому Вам варто співпрацювати з moykiberbank.
Тому що цей проект дозволяє :


 • встановлювати нові соціальні зв'язки між людьми;

 • починати бізнес будь-якому охочому, не зазнаючи при цьому великих витрат на входження в нього і скільки-небудь відчутних збитків при невдачі. Багаторівневий маркетинг дає будь-якій людині можливість досягти успіху, але ні в якому разі не гарантує це .

 • Участь у проекті повністю добровільне. Обман з боку Адміністрації виключений і не має сенсу! Ваші витрати в цьому проекті не перевищать 150 WMR, всі операції відбуваються між учасниками, відсотків ніяких немає, за винятком тієї платіжної системи, через яку ви переказуєте гроші. Всі розрахунки відбуваються між учасниками за допомогою платіжної системи http://www.webmoney.ru. Вам необхідно в ній зареєструватися.
  Адміністрація ніякої відповідальності за різні проблеми з цією платіжною системою не несе! Ви повинні підтверджувати замовлення протягом 5 днів після отримання грошей. Якщо ж Ви збираєтеся бути відсутнім понад 5-ти днів Ви повинні взяти відпустку у адміністрації, вказавши кількість днів (не менше 5-ти). По поверненню з відпустки вам буде повернена 60% від суми підтверджених замовлень. 40% — наша комісія на час перебування у відпустці. Якщо зареєстрований під Вами реферал не купив у вас перший рівень протягом доби — повідомте його логін адміністрації, і він одразу ж буде вилучений з проекту. Кожному учаснику буде надано статистика його Дистриб'юторів і рефералів, а також їх email! Можна повторні реєстрації, але не під самим собою, той, хто буде реєструватися сам під собою, буде виключений з проекту. Якщо в чомусь сумніваєтеся, радимо не реєструватися. Або звернутися в підтримку .Категорично забороняється використовувати СПАМ для залучення нових учасників. Адміністрація проекту може змінювати правила без узгодження їх з учасниками проекту. За не дотримання правил Ви можете бути вигнані з проекту і всі ваші реффералы будуть передані вашому реффереру. Слідкуйте один за одним і повідомляйте адміністрацію проекту про порушення даного правила, це потрібно для того, щоб проект не застопорився.


  Реєстрація в проекті
  Переваги проекту

 • Ваші витрати в цьому проекті не перевищать 150 WMR, які повернуться вам після першого учасника, який зареєструється під вами!

 • Миттєва реєстрація в проекті. Реєстрація займе дві хвилини і відразу після реєстрації ви починаєте заробляти.

 • В системі присутня рівномірний розподіл учасників. Новий учасник, який прийшов не по реф. ссылке зареєстрованого учасника, стає партнером учасника, у якого найменша кількість рефералів.

 • Повна статистика ваших рівнів і продажів. Кожному учаснику буде надано статистика його дистриб'юторів, партнерів та їх E-mail.

 • Миттєве повідомлення на E-mail, про нового партнера, замовленні та підтвердженні замовлення рівня.

 • Всі розрахунки відбуваються безпосередньо між учасниками, ніяких процентів або комісій! За рахунок чого повністю виключається обман з боку адміністрації проекту.

 • Повна свобода дій! Після того, як ви придбали один з рівнів і ваш дистибьютер підтвердив його, ви відразу можете робити замовлення на наступний рівень, не чекаючи допустимого набору партнерів на даному рівні.

 • Дозволяється повторна реєстрація, але не під самим собою! Такі акаунти видаляються!

 • Вам необхідно залучити 3-х партнерів на першому рівні, що забезпечує рівномірне заповнення всіх рівнів вашої команди. • Рівень Ціна Учасники Прибуток
  1. 150 WMR 3 — чол. 450 WMR
  2. 300 WMR 9 — чол. 2700 WMR
  3. 1000 WMR 27 — чол. 27000 WMR
  4. 2000 WMR 81 — чол. 162000 WMR
  5. 2000 WMR 3 — чол. 6000 WMR
  6. 3000 WMR 9 — чол. 27000 WMR
  7. 6000 WMR 27 — чол. 162000 WMR
  8. 10000 WMR 81 — чол. 810000 WMR

  Разом ваш дохід: 1172850 WMR  Вам вирішувати !!! Вам вибирати – Ви можете сидіти і думати , гадати а чи варто ???Але що Ви втрачаєте ??? Та нічого ,ну якщо тільки 150 рублів ,але ШАНС то все таки є .Настав час действтовать , так що вперед і удачі Вам !!!!


  Реєстрація в проекті
  Ми спираємося на цілком конкретні результати і говоримо — спробуйте самі. Ви вимагаєте доказів, а ми стверджуємо, що Ви їх отримаєте, але для цього Вам необхідно рішуче діяти. Ви хочете знати, як це зробити, і ми розповімо Вам, як. Більшого ми зробити не можемо.


  Бажаю ВАМ удачі !!!!