Програми для ігор PhysX 8.10.13 SystemSoftware. - все про комп'ютери


Реалізація фізики в іграх – не така проста задача. Ця область надзвичайно вимоглива до інтенсивних обчислень і заснована на унікальному наборі фізичних алгоритмів, для реалізації яких необхідно неймовірне число одночасних математичних і логічних обчислень.
І тут як не можна до речі припадають технологія NVIDIA® PhysX™ і процесори GeForce®.NVIDIA® PhysX – це потужний фізичний движок, що забезпечує реалістичну фізику в режимі реального часу в останніх провідних іграх для ПК і консолі. Більше 150 ігор можуть працювати з програмним забезпеченням PhysX, число використовують PhysX розробників в самих різних областях перевершує 10000, а саме програмне забезпечення підтримується Sony Playstation 3, Microsoft Xbox 360, Nintendo Wii і ПК.


Крім того, технологія PhysX розроблена спеціально для апаратного прискорення з використанням потужних процесорів з сотнями ядер. У поєднанні з неймовірною здатністю GPU до паралельних обчислень PhysX забезпечить експоненційний приріст потужності при прорахунку фізики і підніме ігрові можливості на новий рівень, надаючи багате, захоплююче ігрове оточення з такими особливостями як:


Вибухи, піднімають клуби пилу і перетворюють все в руїни


Персонажі зі складною геометрією, багаті з'єднувальними елементами для більш реалістичного руху і взаємодії


Нові знаряддя з неймовірними ефектами, що виробляють незабутнє враження


Тканини, які реалістично рвуться і мнуть


Щільний дим і туман, що піднімаються навколо рухомих об'єктів


Є єдиний спосіб отримати реальну фізику з масштабами, витонченістю і точністю, яка кардинально змінить весь Ваш ігровий досвід, — це використовувати один з мільйонів NVIDIA PhysX-ready GeForce процесорів.


Мова інтерфейсу: Російська,Операційна система: Windows All.Розмір: 34 MB.Скачати безкоштовно нову версію PhysX 9.09.0010 SystemSoftware можна за наступним посиланням PhysX 9.09.0010 .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.