Panic Button перемикач до безпечного сайту. - все про комп'ютери

Іноді ви не можете знати, що в даний час бачать інші на сайті, який ви відвідуєте. Це не проблема для дому, скільки для громадських місць,наприклад робота, бібліотека, інтернет-кафе або в аеропортах.Перемикання вручну безпечний сайт займає багато часу, навіть якщо він відкритий в іншій вкладці браузера. Що ще гірше, заголовок сторінки,якщо ви не хочете, щоб його виявили все ще відображається на екрані.


Panic Button є легким UserScript, який пропонує безпечний і швидкий спосіб перемикання сайтів. UserScript сумісний з Firefox і Google Chrome і після установки відображає Panic Button в правому нижньому кутку екрану.Натисніть цю кнопку, миттєво переключається на попередній сайт в тій же вкладці, що тепер показує Panic Button .Крім того, можна натиснути Ctrl Shift Q, щоб активувати UserScript, так що б була безпечна завантаження сторінки. Остаточний ярлик Ctrl Q, які зміни видимості Panic Button були в браузері.Panic button


Firefox користувачі можуть налаштувати доповнення Panic Button шляхом редагування сценарію в браузері. Тут можна визначити розмір кнопки, позицію кнопки і веб-сайт, який повинен бути відкритий, коли включений режим Panic .Користувачі, які бажають приховати свої приватні дані ,недоторканність приватного життя можуть також розглянути питання про зміну місця зображення кнопки Panic Button , так як за замовчуванням вона, вказує на сайт розробника. Це означає, що розробник теоретично в стані бачити всі сторінки, які доступні конкретному користувачеві розширення.Chrome користувачам доведеться завантажити UserScript по-перше, змінити його на місці перед установкою на ті ж параметри.Сценарій Panic кнопки доступний для установки і завантаження за слудеющей ссылке Userscripts .Для користувачів операційної системи Windows,є багато альтернатив програмного забезпечення, у тому числі Plancoin, WinHide або заховати Windows.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.