Як зробити невидиму папку - все про комп'ютери


Прихована папка на робочому столі може захистити ваші особисті файли.І не має значення,хто ти: підліток з журналом або бізнесмен з важливої для компанії інформації.Невидимі папки на вашому ноутбуці допоможуть зберегти ваші секрети прихованими.У кого з вас є певні "потайні" файли,які ви б хотіли зберігати як особисті,але в межах досяжності?Маючи невидиму папку,ви можете мати конфіденційні файли,документи, папки, фільми, mp3, і візуально більш віддалені від очей глядачів. Прихована папка робоча і функціональна,вона просто прозора.Продовжуйте читати статтю як зробити невидиму папку на робочому столі.Інструкції:


  • Створіть папку на робочому столі

  • Виберіть перейменувати "нова папка",за замовчуванням стоїть видалити [не натиснете випадку "enter"]

  • Натисніть і утримуйте клавішу "alt", а потім "0160?, відпустіть клавішу alt і натисніть клавішу "enter". Це ім'я папки, як "простір". [Примітка: настільних комп'ютерів необхідно використовувати цифрові клавіші в правій частині клавіатури,а не над літерами.Ноутбуки не використовують звичайні цифрові клавіші,ви повинні використовувати 'функція' чисел в межах клавіатури (відповідні листа: "m-j-o-m"= "0-1-6-0. У випадку з ноутбуками, повинна бути обрана «numlock».Крім того,ви повинні використовувати «Fn» при виборі номерів і може також потрібно буде,щоб включити numlock.)

  • Виберіть нову папку» і клацніть правою кнопкою миші на ній.Прокрутіть вниз і виберіть "Властивості",потім "Настройка", а потім "Змінити значок".

  • Якщо ви виділите через умови значки,ви побачите певну область,в якій є декілька значків, або вони можуть і просто відсутніми.Виберіть одне з цих порожніх просторів, або, іншими словами, невидимі папки.

  • Натисніть "OK", потім "Застосувати", потім знову "ОК".

  • Тепер у вас є невидима папка на робочому столі в якій ви можете розміщувати будь-які файли,які ви хочете зробити прозорими.Будь ласка,пам'ятайте,що це не захищений файл, просто він непомітний для ока.


    [share-locker locker_id=»02d21e6d5b34279fc» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]