Який самий кращий менеджер закладок? - все про комп'ютери


Кожен веб-браузер поставляється з можливістю додати закладки, хоча зараз закладки не так популярні, як це було десять років тому, але все таки,було б справедливо припустити, що більшість користувачів комп'ютерів використовують закладки. Що таке закладки? Стандартні закладки є не більш ніж посилання, які вказують на веб-адресу. Закладки, як адресна книга, тільки для веб-ресурсів, а не людей або бізнесу.


Розширені закладки, так званих закладок є ще однією формою. Вони являють собою суміш закладки і невеликої програми. Як правило, вони не містять ніякої інформації, але посилання зберігаються в папці закладки або на панелі інструментів на комп'ютері.Який кращий менеджер закладок? Досить не просте питання, як може здатися. Відповідь сильно залежить від індивідуальних користувачів. Користувачам комп'ютерів, що працює тільки на одному комп'ютері і з одного веб-браузера, можливо, буде потрібно не більше, ніж вбудований менеджер закладок. Користувачі працюють з декількома веб-браузерами на одному комп'ютері або декількох комп'ютерах з таким же або іншим браузером, мобільні пристрої, або доступ до комп'ютера на місцях без права на встановлення або синхронізації закладки, можуть встановлювати всі необхідні і різні продукти.Іноді це може виявитися неможливим, щоб синхронізувати закладки між різними пристроями, а іноді це може зажадати використання двох програм або робочого процесу, який вимагає ручних операцій.Давайте подивимося на вбудовані можливості синхронізації закладок для п'яти веб-браузерів Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Internet Explorer і Safari.Власні закладки синхронізація.Firefox: Firefox користувачі можуть використовувати Firefox Sync для синхронізації закладки і інших даних між ними і різними профілями Firefox на тому ж або різних комп'ютерних системах. Firefox Sync є вбудованою функцією Firefox 4 доступний в якості доповнення для Firefox 3. Дані зберігаються на сервері Opera або опціонально на власному сервері.Google Chrome: браузер Chrome поставляється з вбудованою синхронізацією даних. Chrome користувачі повинні натиснути на Сервіс /> Параметри /> Особисті речі /> Налаштувати функцію синхронізації закладок. Акаунт Google не потрібно, і дані зберігаються в Інтернеті і синхронізовані, коли користувач відкриває браузер Chrome і підписаний в обліковому записі Google.Opera: Opera Link є назва послуги синхронізації Opera. Опера користувачам потрібно включити її в браузері, натиснувши на меню /> Синхронізувати Opera. Під час установки повинен бути створений на рахунок закладки та іншу інформацію, які будуть збережені онлайн на серверах Opera.Internet Explorer: Internet Explorer від Microsoft не пропонує вбудовану функцію синхронізації закладки. Microsoft додав, синхронізацію в Windows Live Toolbar. В обліковому записі Windows Live потрібно налаштувати синхронізацію. IE користувачам необхідно завантажити Windows Live Toolbar першим і натиснути кнопку Відправити ,після установки налаштувати синхронізацію закладки. Дані синхронізуються з Windows Live SkyDrive.Safari: Там, здається, немає вбудованого способи синхронізації закладок Safari (поправте мене, якщо я помиляюся). Є варіанти на Mobile Me служби Apple, або ще одне рішення зробити синхронізацію закладки з використанням Dropbox .


Інструменти сторонніх виробників для синхронізації закладок.


Xmarks : Один з найбільш популярних менеджерів закладок завдяки підтримці чотирьох з п'яти перерахованих вище браузерів. Тільки Опера не підтримує Xmarks. Користувачі, які не використовують Opera, але користуються іншими браузерами зі списку вище можуть використовувати Xmarks для синхронізації своїх закладок. Послуга надається безкоштовно і досить надійна.досі ми дійсно не дивилися на способи синхронізації закладки в браузері в мобільних пристроях, таких як iPhone, IPAD або Android. Для них ще не існує синхронізація закладки, на жаль. Краще рішення установка мобільного веб-браузера, наприклад Opera Mobile або для синхронізації Firefox Mobile закладок з конкретним інтернет-браузером, або для установки додатків,наприклад,Chromemarks Lite, My Bookmarks App або Firefox Home для синхронізації закладки.Найкраще рішення багато в чому залежить від браузерів, що використовуються на робочому столі комп'ютера і мобільних пристроях. Не існує служба, яка синхронізує всі закладки.Двоступенева синхронізація: іноді буває необхідно налаштувати синхронізацію в два кроки, яка в основному містить засоби для синхронізації закладки з одного комп'ютера або пристрою на інший додаток, яке потім може синхронізувати дані з цільового пристрою. Припустимо, ви хочете синхронізувати Internet Explorer або Mozilla вибрані закладки з IPad або iPhone. Ви не можете зробити це прямо, ви не знайдете додаток, що підтримує таку функцію.Але Ви можете налаштувати ITunes в якості посередника.Іншим варіантом є програми, які зазвичай доступні тільки для конкретної операційної системи. приходить як безкоштовна версія для Windows ПК може, наприклад,конвертувати Transmute закладки між веб-браузерами і навіть мобільними пристроями. Платна версія додає синхронізацію таким чином, щоб можна було автоматично синхронізувати закладки між веб-браузерами і Android пристроїв.Вердикт.


Не існує один спосіб, відповідний для всіх рішень. Я створив невеликий документ Excel з посиланнями та інформацією про можливості синхронізації між браузерами і пристроями.


kompkimi.ruТаблиця має багато прогалин і я прошу вашої допомоги, щоб заповнити їх інформацією.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.