Програма синхронізації файлів FreeFileSync. - все про комп'ютери

FreeFileSync є вільно поширюваним програмним забезпеченням має відкриту вихідну папку і файл програми синхронізації, яка показує гарний, двохпанельний інтерфейс і безліч потужних опцій. FreeFileSync може робити наступне: порівнювати файли за змістом або за розміром файлу і дату, синхронізувати файли та підпапки, кілька пар папок відразу, збереження / завантаження сесій папок порівняння, створення пакетних завдань, які можна запустити з командного рядка, який може обробляти клоновані файли (тобто символічні посилання або моменти). FreeFileSync також пропонує Unicode і підтримку мережі. Існує також портативна версія FreeFileSync (без установки) .


Пізнавальний блог посвяшенный HI-tech тематиці
Вам потрібно порівняння і синхронізація каталогів програм
з великою кількістю функцій і можливостей? Якщо так, то ви,тільки що дізналися одну з кращих безкоштовних програм в своєму класі FreeFileSync . Перш ніж продовжити, я напишу, що для цього огляду я буду використовувати макет формату «запитання-відповідь .Питання: Ви сказали, що це одне з кращих додатків порівняння каталогів. Чому ви так сказали?


Мені подобається, що FreeFileSync підтримує так багато додаткових опцій. Але Є три причини:1.Інтерфейс: програма FreeFileSync має простий графічний інтерфейс користувача. FreeFileSync добре виглядає і забезпечує користувачів тим, які елементи підлягають порівнянню і представлені візуально,кожен запис має маленьку кнопку, яку можна використовувати для індивідуальної синхронізації на-льоту.


2. Підтримка множинних порівнянь папок одночасно: тобто ви можете виконувати всі ваші папки порівняння і синхронізації відразу. Ви також можете зберегти ваші сесії (програма викликає «конфігурації»), швидко заново зробити порівняння в будь-який момент часу.
3.FreeFileSync партії filesCan створює автоматизовані «командні файли» для синхронізації папок: їх можна запускати з командного рядка,що дозволить вам вказати папку (и) для порівняння, правила для синхронізації, фільтри розширення файлу, і інші відомості (див. картинку).


Питання: Як ця програма визначить, які файли відрізняються і які файли мають те ж саме?
FreeFileSync дозволяє користувачеві вирішити, чи повинен він порівняти фактичний вміст файлів або просто порівняти розмір і дату файлів.FreeFileSync синхронізації typesQ: чи Підтримується 2-смугова синхронізація?
Так. FreeFileSync підтримує «Дзеркало синхронизиции» (папка праворуч точно соответствут лівої), «Оновлення синхронізації» (нові / оновлені файли будуть скопійовані в потрібну папку), і «синхронізація» ( обидві сторони будуть змінені з урахуванням нових або оновлених файлів, які знаходяться по обидві сторони). Видалення CA можуть бути виконані за допомогою кошика, що дає користувачеві можливість врятувати їх, якщо необхідно, і якщо необхідно копіювати помилки які можуть бути проігноровані.Існує також так звана користувацька опція синхронізації, де користувачі можуть створювати свої власні правила синхронизациию.FreeFileSync файл filtersQ: чи Можна порівнювати лише певні розширення файлів, або вказати розширення, які не повинні бути ?
Так. Ви можете зробити будь-яку дію з перерахованих вище, тобто вказати, що включати або вказати, що виключати (див. картинку на прикладі, в якій я виключив ZIP, RAR і JPG файли з обробки). Ви також можете використовувати контекстне меню для деяких дій, встановити розширення на фільтрацію файлів. Крім того, дуже легко приховати або відобразити відфільтровані елементи з основного інтерфейсу відображення.Питання: Ви згадали про інших «Розширені параметри», які підтримує програма. Ви Можете перерахувати деякі з них?
Підтримка filesizes більше ніж 4 Гб, ніяких обмежень на кількість файлів, видалити перед копіюванням», щоб уникнути брак місця на диску з великою операцією синхронізації, обробка клонованих файлів (тобто символічні посилання або моменти), Unicode і підтримка мережі.Питання: А чи є які-небудь зауваження.Відмінна програма. Я шукав програму, яка може порівняти дві папки і підпапки), коли я дізнався про FreeFileSync це було навіть більше,ніж я очікував. Я дуже рекомендую FreeFileSync .Я також хотів би зазначити, що існує портативна версія FreeFileSync. Просто завантажте портативну версію і розпакуйте її в потрібне місце, навіть на диск USB.


Сумісність: Windows ALL


Ліцензія: GNU General Public License version 3.0 (GPLv3)


Скачати БЕЗКОШТОВНО FreeFileSync можна за наступним посиланням :


http://letitbit.net/download/29601.2aa6bd04b53953fe7f5788b94e77/FreeFileSync_v3.12_setup.exe.htmlP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.