Захоплення аудіо потоку в Windows Vista. - все про комп'ютери


Ви вже помітили, про основні зміни у Windows Vista управлінням аудіо, які негативно впливають на можливість запису потокового аудіо.Є залежність можливість запису зі звукової карти аудіо драйвера. Windows XP в змозі використовувати функцію «Stereo Mix» ,і ця особливість всіх звукових карт для запису, які ви чуєте, але вона була відключена в Vista, яка виключає таку можливість.


Якщо ви все таки хочете використовувати таку можливість запис потокового аудіо записувати звук,на деяких системах ви можете дати таку можливість з допомогою функції «Stereo Mix» на панелі керування, але в більшості випадків цей трюк не працює. Звичайно, ви можете спробувати оновити драйвери звуку, але виробники,такі як Sony і Dell підтвердили, що «Stereo Mix» ніколи не буде включений. Що робити?Нова програма звукозапису для Windows Vista.У Windows Vista запису потокового аудіо, яке має захист DRM (Digital Rights Management), можна використовувати програму i-Sound 7.0 Windows Vista ,яка може зробити можливість для захоплення звуку з динаміків. Функція «Stereo Mix» не потрібно! Прогама i-Sound 7.0 є самим новим удосконаленням для Vista. Вона працює тільки з Windows Vista та Windows 7 і може автоматично виявляти пристрій відтворення звуку і відтворити звук ,має всі додаткові можливості, які Вам можуть знадобитися.Що я можу отримати від i-Sound 7.0 Vista?
• Відсутність початкового налаштування , i-Sound 7.0 Vista готовий до запису після установки
• Можливість захоплення потокового аудіо без особливості функції «Stereo Mix»
• Сумісність з DirectX 11 і Windows Media Audio 11P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.