Відключаємо анімацію стартового екрану Windows 8 і 8.1. - все про комп'ютери


Перейдіть до початкового екрану Windows 8,і Ви помітите анімацію, де плитка робить слайд і починає з'являтися з правої на ліву сторону.Це виглядає здорово і стильно,але деяким не подобається це я так думаю,що це займає небагато часу,і ви хочете змінити її поведінку.Якщо ви той, хто не любить анімацію і хоче плитку,меню, і т. д., щоб відображались відразу,то цей пост обов'язково зацікавить вас,так як він показує Вам, як ви можете відключити Windows 8 start screen animations.


Відключити стартовий екран анімаціїЯкщо вам необхідно,ви можете вимкнути цей екран запуску анімації.Для цього в меню WinX,відкрийте панель управління і клацніть на аплет система.
На правій стороні, ви побачите систему захисту. Натисніть на неї.У системі, яка відкриває вікно властивостей,перейдіть на вкладку додатково, і додатково натисніть на кнопку параметри швидкодії.
У вікні параметри швидкодії, зніміть Анімовані елементи керування та елементи всередині вікна.Натисніть кнопку застосувати і вийдіть.Це зробить неможливим запуск анімації екрану в Windows 8.1.
Тепер зайдіть на екрані «Пуск » з робочого столу і побачите,як швидко і миттєво плитка почала відображатися!
Якщо ви, як правило, віддаєте перевагу,щоб не анімовані меню і відображати комп'ютер з Windows, ви, можливо, захочете поглянути на цей пост,який покаже Вам, Як оптимізувати продуктивність Windows 8 шляхом налаштування візуальних ефектів.Потрапивши на екран «Пуск», ви, можливо, помітили, що після оновлення Windows 8.1 початковий екран тепер відображає кнопку Далі, щоб було видно ваше зображення користувача, що дозволяє вимикати зробити перезавантаження,встановити сплячий режим і режим глибокого сну на комп'ютері з Windows 8.