Натуралістична анімація. - все про комп'ютери


Натуралістична анімація — це класно! Імпортуйте відео, та малюйте поверх їх, щоб зробити анімацію в стилі «Кролик Роджер». Використовуйте Toon Boom Studio 4.5 щоб об'єднати анімацію з домашнім відео, та створити унікальні історії.Ви можете також освоїти ротоскопинг, трассируя поверх живого відео, та створювати ще більш реалістичну анімацію.


Анімуються фотографії з допомогою «вирізування»


Використовуйте ваш цифровий фотоапарат як джерело високоякісного фото матеріалу, з яким можна створювати анімацію. Імпортуйте ваші фотографії і створюйте бібліотеку ключових позицій, які можна анімувати з допомогою техніки «вирізування». Чим більше поз і виразів облич, тим цікавіше ваша анімація.


Краща інтеграція з файлами фотошопу


Створюйте багатошарові декорації і персонажі в Фотошопі і експортуйте їх у Toon Boom Studio 4.5, зберігаючи всю інформацію про шарах. З легкістю створюйте захоплюючі руху камери і вивчайте нові прийоми вирізування, щоб анімувати ваших персонажів.


Спрощений інтерфейс


Просто перетягніть шаблони, відео і фотографії в Toon Boom Studio 4.5, щоб об'єднати ваш матеріал і анімувати швидше. Новий покращений інтерфейс програми надзвичайно гнучкий та дозволяє прискорити процес створення мультиплікації


Чудовий апгрейд для FlipBoomи Animation—ish


Винесіть ваші Flip Boom і Animation-ish проекти на більш високий рівень, додаючи звук, ефекти, і руху камери у Toon Boom Studio 4.5 . В Studio 4.5 ви можете розширити ваші видавничі можливості і проявити ще більше ваш аніматорський талант.


Більше варіантів експорту


У додавання до нових можливостей друку, Toon Boom Studio 4.5 збільшує можливості експорту, використовуючи формати iTunes і YouTube. Роздруковуйте малюнки, щоб показувати друзям, або зробити блокноти з мультиками. Експортуйте прямо на iTunes і YouTube, і поширюйте вашу анімацію серед ваших друзів.


інструкція установки:


копіюємо содержимоев Toon Boom AnimationToon Boom Studio 4.5 Resources


Розробник: Toon Boom Animation Inc.


Платформа: Windows Vista Home Basic, Premium, Business, Ultimate, Windows XP Home Edition, Professional ,Сумісність з Vista: повна


Системні вимоги: для роботи програми потрібна наявність quick time,Serial : 630b-c6d9-922c


Мова інтерфейсу: ENG,Русифікатор: є Розмір: 35,64 MBP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.