Foxtab 3D-як вкладки для Firefox. - все про комп'ютери


Compiz дійсно може наситити ваш робочий стіл 3D-ефектами,насправді він не пропонує нічого усередині самих додатків. Для цього є сторонні інструменти. Один з таких сторонніх інструментів для Firefox 3D-ефектів на перегляд з вкладками — інструмент Foxtab!


Foxtab розширення Firefox, що б додати 3D управління для вкладок в браузері Firefox. Foxtab дозволяє легко зациклити всі ваші відкриті вкладки в різних 3D-методи. Це просте в установці і цікаве використання Foxtab . У цій статті я покажу вам, як встановити і використовувати це витончене розширення Foxtab .Особливості Foxtab .
Foxtabs пропонує наступні можливості:
• 3D управління вкладками.
• Швидкий доступ до певних сайтів.
• Повторне відкриття нещодавно закритих вкладок.
• Цикл між вкладками.
• Встановити різні схеми і теми.
• Встановити найбільш популярні сайти за замовчуванням вкладки.Так що це не просто прикраса, воно пропонує деякі вдосконалення функціональності. Тепер, давайте подивимося, як працює Foxtab .Установка Foxtab.Foxtabs доступний для Linux,Windows і Mac. Для установки вам просто необхідно відвідати головну сторінку Foxtab і натиснути на кнопку Встановити зараз. Foxtab встановлюється як і будь-яке інше розширення Firefox. Після установки вам доведеться перезавантажити Firefox. Ось і все основне для установки. Тепер все готово для біт конфігурації.Установки Foxtab.
Малюнок 1Після перезапуску Firefox доповнення відкриється вікно (поряд з вікнами Firefox). У цьому вікні ви побачите налаштування Foxtab . Якщо ви натиснете на лістинг, ви побачите кнопку Настройка. Натисніть на цю кнопку Установки, щоб відкрити вікно Foxtab Налаштування (див. Малюнок 1).У вікні налаштувань ви знайдете п'ять вкладок. Ці вкладки проведуть вас через кілька дуже цікавих функцій:Загальні відомості: Тут ви можете встановити за замовчуванням нову закладку (Top сторінки сайтів — це здорово), де показувати Top Sites (або у контекстному меню або кнопка на панелі інструментів), і як відображати відкриті вкладки.Інтерактивний режим: На цій вкладці ви можете налаштувати різні запускаються аспекти Foxtabs (наприклад, тематизация, топ сайтів, нещодавно закриті вкладки тощо), розмір Foxtabs найпопулярніших сайтів, коли він знаходиться в роботі, і кілька різних варіантів.Flip Режим: У цій вкладці ви можете налаштувати комбінацію клавіш для перемикання між вкладками, а також розмір вкладок (Карусель і Page Flow).Дисплей: На цій вкладці можна вибрати спосіб відображення деяких різних аспектів і різні схеми орієнтовані на макети.Додатково: На останній вкладці ви можете налаштувати ряд параметрів, таких як анімація, групування і фільтрація.Використання


Foxtabs дуже простий у використанні. Якщо у вас є відкриті вкладки, для перемикання між ними натисніть Tab. Foxtabs є досить интерсеным розширення для браузера Firefox. Якщо ви любите 3D ефекти і хочете розширити Compiz – ви зможете відчувати себе за межами вашого робочого столу.Для цього вам потрібно буде встановити і використовувати Foxtab .
P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.