Чому ви повинні використовувати Userscripts а не розширення для браузерів. - все про комп'ютери


Якщо ви хочете додати функціональності в веб-браузері ви звичайно маєте можливість вибору установки розширень — чи доповнень і плагінів, деякі браузери називають їх — userscripts. Розширення це невеликі програми, які завантажуються разом з веб-браузером,в той час як userscripts стають активними лише на сторінках,для яких вони були призначені.Це найбільше і найважливіше відмінність між цими двома поняттями. Давайте подивимося на прикладі, як це працює. Припустимо, ви користувач Facebook і хочете поліпшити свою роботу на сайті соціальної мережі, додавши функції і ярлики до неї.

Установка UserScript,може бути саме те, що користувач шукає. Він може робити всякі такі речі, як відображення більшої кількості альбомів малюнків і фотографій, що показують вік і ознаки, працювати з клавішами клавіатури або автоматично перезавантажувати сторінки помилок.Аналогічна функціональність забезпечується також розширення, наприклад розширення Facebook Fixer для Google Chrome. Розширення в основному пропонує ту ж функціональність,що і UserScript але з невеликою, але помітною різницею.Я використовую для прикладу Google Chrome, оскільки він пропонує Диспетчер завдань показує, використання пам'яті всіх відкритих вкладок і розширень.
Якщо ви встановите розширення,то ви помітите, що воно використовує постійно близько восьми мегабайт пам'яті комп'ютера. Розширення працює весь час у фоновому режимі, навіть на сторінках, які не мають нічого спільного з ним, або, якщо сайт відкрито в браузері.UserScript з іншого боку, будуть працювати тільки при відвідуванні користувачем Facebook.В цілому можна сказати, що у userscripts більше ресурсів, ніж у дружніх розширень. Ситуація трохи відрізняється для користувачів Firefox, які повинні встановити розширення з userscripts. Але це вигідно для них, а якщо припустити, що розширення, швидше за все, використовує таку ж кількість пам'яті комп'ютера, то це означає ,що краще встановити UserScript для поліпшення.Ця теорія, очевидно, працює, тільки якщо запропоноване розширення та UserScript мають схожу функціональність.А що ви віддаєте перевагу: розширення або userscripts?P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.