П'ять кроків у майбутнє апаратного щастя. - все про комп'ютери

Два питання,які я регулярно задаю собі «Чому це не моє додаток відображається на ринку збуту?» І «Як я можу підготуватися до GoogleTV і Android ?» Якщо ви піклуєтеся про те, що б ваш додаток було широко доступно, зверніть увагу на це зараз.До теперішнього часу ви чули про Google TV, Samsung Galaxy Tab, і Dell .Це тільки авангард — Android є швидким переходом до апаратних засобів, які все більше відрізняються від смартфонів до якого ми звикли. Зміни в обладнанні — у тому числі відсутність функцій, як GPS, акселерометр, і відео камери — значить, настав час для Вас, щоб подумати про те, яке обладнання вимагає ваш додаток, і як воно може функціонувати.


Конкурс BestMasterиZация по-ламерски: ми разом, але ніхто не знає в якому...Щоб полегшити життя кожного API включається постійна FEATURE_. Для контролю наявності вашого додатки на Android Market, вказати функції, необхідні для вашого додатки і для роботи. Я хотів би закликати вас додати маніфест вузлів функцій для кожного API яке ви використовуєте, вказавши їх у якості додаткового, чи ні, при необхідності використовуючи маніфест вузлів які использюет особливість, як показано нижче:
Ринок не буде виводити будь-яку будующую особливість API
Майбутні перевірки ваших додатків описують процес особливості висновку, що використовували дозволу вашої програми, щоб допомогти нам забезпечити додатки які були видні тільки на відповідному обладнанні.Цей процес розвивався з плином часу. З цього часу ринок не буде висновок майбутні функцій API і ми не можемо вивести деякі раніше доступні інтерфейси прикладного програмування (наприклад, датчики). В результаті ви повинні будете вказати ваші обов'язкові і необов'язкові вимоги та особливості — або є ризик,що ваш додаток буде порушено або не доступно для деяких користувачів.5 кроків до щастя майбутньої апаратної частини
1.Вкажіть,яку особливість використовує вузол для кожної функції API, що використовуються вашим додатком.
2.Визначте, які функції необхідні для вашої програми, щоб бути корисними і відмітьте ті ознаки з атрибутами вимагається = True. Це дозволяє ринку приховати ваш додаток з будь-якого пристрою, який не підтримує апаратні можливості вашого застосування .

3.Для функцій, які не є строгими потрібно, встановити необхідні = помилковим.

4.Потім перейдіть у свій код і знайдіть, де ви використовували додаткові функції. Використання методу hasSystemFeature від PackageManager,щоб визначити,апаратну доступність і забезпечити альтернативні шляхи для вашого коду по мірі необхідності.
PackageManager м. = getPackageManager ();
логічне hasCompass = pm.hasSystemFeature (PackageManager.FEATURE_SENSOR_COMPASS);
5.Тепер ви можете спати спокійно, знаючи, що незалежно від того, які зміни в Android сумісного обладнання поставляється на ринок, ваш додаток буде завжди (і тільки) розміщено на тих, кого він підтримує.Ви можете знайти більш детальну інформацію про те, як Android Market використовує фільтри, щоб визначити, чи слід показувати ваш додаток для користувача, перегляд і пошуку додатків на даному пристрої на сторінці ринку сатй Android Developer Market Filters.