Конвертування DVD WinX DVD Ripper Platinum Rus. - все про комп'ютери

WinX DVD Ripper Platinum є програмним забезпеченням все-в-одному DVD Ripper , здатний копіювати DVD-диски і DVD ISO образи.Легко конвертує AVI, DVD в MP4, H. 264, MPEG, WMV, MOV, FLV , 3GP і т.д. Він також може допомогти користувачам бездоганно конвертувати DVD (у тому числі зашифровані DVD) на iPhone, IPad / IPad 2, IPod, ITouch, Apple TV, Android, HTC, Samsung, Xoom, Galaxy Tab, PSP і т. д.Більш того, ця програма приносить вам швидке рішення № 1 DVD копіювання на ринку завдяки передовим технологіям для підтримки багатоядерних процесорів (максимально 8-ядерний процесор) і Hyper-Threading.Між тим, WinX DVD Ripper Platinum побудований у трьох інноваційних режимах копіювання DVD для задоволення користувачів і оновлення сучасних резервних копій DVD — повний клон диска DVD в зображення ISO; копія має повні права на файл MPEG2 з усіма відео / аудіо / субтитрами. Резервна копія містить DVD для відтворення на ПК, Android, PS3, Xbox, Media Center і т. д. Останні два режими копіювання встановлюються за 5 хвилин!


Основні характеристики WinX DVD Ripper Platinum:
Високий рівень та унікальні технології:
Постійне оновлення для підтримки новітніх DVD захисту від копіювання, і все більше число платформ Microsoft, Apple, Google і т. д.
Завдяки підтримці багатоядерних процесорів, ця програма забезпечує неймовірно швидке перетворення DVD з продуктивністю, яка х2 рази швидше, ніж звичайні DVD рипперы на ринку.
Висока якість WinX DVD Ripper Platinum — дає вам максимально можливу якість для максимального задоволення від змісту стандартних DVD.Потужний DVD риппинг і копіювання :
Переклад DVD в AVI / MPEG / WMV DVD з оригінальним AC3/DTS 6 каналами звукових доріжок. Вихідна відео MP4 підтримує AAC 2/4/6 каналів .
Вбудований оптимізований кодувальник WMV , щоб відповідати вимогам Windows Media Center. Перетворення DVD в WMV з AC3/DTS аудіо і звуковий потік для PS3 і Xbox 360.
Скопіюйте вміст і дані на диск DVD, щоб отримати зображення UDF в ISO файл, який може бути змонтований на віртуальний диск і записати на диск DVD .
Копіювання повної назви — основний зміст DVD в один файл MPEG2. Тримайте відео високої якості, оригінальні субтитри, 5.1 AC3 і оточіть себе DTS аудіо.OS: Windows Vista/XP.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.