Автоматична перезавантаження веб-сайтів Auto F5 Reload . - все про комп'ютери


Іноді трапляється, що ви знаходитесь на сайті очікуванні чогось, наприклад, щось скачати ,які повинні бути доступні в цей день або реєстраційну форму на новий веб-сервіс.Є моменти, де ви хочете, щоб сторінка перезавантажилась, тому що вміст весь час змінюються. Це можуть бути сторінки випадкових фотографій та зображень чи форумів. Є два варіанти вирішення цих ситуацій.


Перший варіант полягає у використанні програми для моніторингу зміни веб-сайтів . Ця програма, налаштована один раз буде періодично перевіряти сайти, щоб побачити, якщо вони змінилися за цей час.Другий варіант сценарію автоматичної перезавантаження веб-сайту періодично. І один з цих сценаріїв є сценарій all-пн-ключ Auto F5 Reload,скрипт, який може автоматично перезавантажити веб-сайт.
Auto F5 Reload автоматична повторна завантаження може бути активована клавіш [Shift t]. Це викличе меню конфігурації, де користувач може налаштувати автоматичну перезавантаження на активних веб-сайтах. Настроювані параметри включають інтервал за замовчуванням,який складає 5 хвилин або випадкове значення, яке додається до тайм-аут і такі варіанти, що вимагають більш докладного пояснення:
Опцію «Ігнорувати все після цих символів в URL» трохи важко пояснити: якщо є ідентифікатор сесії в URL, тайм-аут буде працювати тільки для цієї сесії, але якщо хтось хоче, щоб ця сторінка оновлювалася у кожної сесії і не може увійти в сепаратори, які визначають сесії і багато іншого. Іншим прикладом може бути, що хтось хоче зберегти значення оновлення для всього сайту з її папки,підпапки. Для цього потрібно в якості роздільника ввести «/».
«Включити роздільники URL збереження» як додаткову можливість для сепараторів: уявіть собі, хтось хоче мати таймаут для всіх вкладених папок і поміщає його в список роздільників. Тоді для URL цей сценарій буде http://userscripts.org/ який не може бути тим, що хоче користувач, бо головна сторінка має своє власне значення тайм-ауту. Тоді ця опція повинна бути активована так URL — http://userscripts.org/topics/21456/ яка відрізняється від http://userscripts.org/, тому вона може бути оновлена незалежно.
«Приховати меню»-варіант, щоб приховати меню, коли ви клацаєте де-небудь, поза меню.
«Продовж тайм-аути»-опція для запобігання ненавмисної перезавантаження сторінки, під час роботи на цій сторінці.
Можливість relaod всієї сторінки зі стандартним тайм-аутом, коли не встановлено тайм-аут для цієї сторінки. Більшість користувачів можуть зберегти налаштування за замовчуванням, за винятком перезавантаження сторінки очікування, які можуть бути високі в певних ситуаціях. Скрипт Auto F5 Reload автоматично відключати гарячу клавішу в веб-формах. Користувачам, які хочуть використовувати Auto F5 Reload автоматичне оновлення на сторінках веб-форм необхідно натиснути поза веб-форми на клавішу і вона стає активною.
Скрипт Auto F5 Reload доступний для заугрузки за наступним посиланням Auto F5 Reload . Веб-браузер має бути перезапущений після завантаження та установки скрипта.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.