Скидання налаштувань браузера Chrome. - все про комп'ютери


Деякі з нас, найбільші шанувальники Google Chrome,так як це єдиний браузер, з повним комплектом,такими як швидкість, продуктивність і багато іншого. Найбільш корисною особливістю Google Chrome є те, що Google оновлює його регулярно для поліпшення і додавання нових функцій безпеки. Останніми оновленнями є те, що компанія Google випустила Chrome 29, в якому є одна нова функція, яка називається Скидання настройок браузера. За допомогою цієї нової функції користувачі Google Chrome можуть скинути налаштування Google Chrome за замовчуванням в будь-який час.


Ви, напевно, відмітили, що нещодавно встановлений додаток або розширення робить деякі зміни в налаштуваннях Chrome і Ви не знаєте, де вони це зробили. Для цього найкраще рішення перевстановити хром або скинути Google chrome знову, щоб отримати настройки за промовчанням назад. Але тепер, ви можете отримати однакові параметри за замовчуванням без перевстановлення Chrome,так як Chrome пропонує досить широкий спектр опцій для налаштування,щоб браузер вам сподобався. Але можливо ви кілька разів заплутувалися з налаштуваннями , граючи з ними. Якщо ви знаходитеся саме в такій же ситуації, то прочитавши цю статтю ви зможете зробити очистити налаштувань google chrome за замовчуванням.


1.Клацніть праворуч угорі Настройка і управління Chrome і виберіть пункт Налаштування.2.Відкриється вікно Google Chrome Налаштування.


3.Тут в самому низу вікна ви побачите — Показати додаткові параметри,клацніть по ним.У самому низу ви побачите — Скидання налаштувань браузера ,натисніть на кнопку Скидання настройок браузера.
Вийде додаткове вікно — Скидання настройок браузера.Натисніть на кнопку і трохи почекайте,все тепер Google Chrome повернув усі свої налаштування назад за замовчуванням.Перезапустіть Google Chrome для змін,що б вони вступили в силу.