Огляд Microsoft Windows Update, все що вам потрібно знати.(Частина III) - все про комп'ютери


Windows Update піклується про конкретних новинки та операційних системах сімейства Windows і іншим програмним забезпеченням Microsoft додатків, а також про всіх інших програмних додатках, встановлених на комп'ютері, яким потрібна і є велика необхідність до дати оновлення.


Ось кілька інструментів оновлення, які допоможуть Вам піклуватися про необхідність оновлення вашої системи і програм з іншими програмними додатками.CTUpdate(WSUS Offline) Підтримує всі операційні системи Microsoft і мови. Користувачам потрібно просто вибрати свою операційну систему і мову зі списку, щоб завантажити оновлення для неї. Це необов'язково, можна створити ISO-образ або копії даних на пристрій USB замість жорсткого диска. Патчі можуть бути застосовані, як тільки все було завантажено.
Windows Update Downloader.Тільки для операційних систем Windows 7. WUD дозволяє завантажити всі поточні оновлення Windows за допомогою простого інтерфейсу. Всі оновлення, що містяться в списках оновлень (ULS), який дозволяє вам вибрати, які оновлення ви хочете для своєї версії Windows.UpdateStar.Безкоштовна програма, яка допоможе вам відслідковувати установки програмного забезпечення на вашому комп'ютері і переконається, що останні патчів, виправлень і оновлення будуть завантажені і встановлені на ваш комп'ютер.


Software-Uptodate.Це інструмент моніторингу перевірки з онлайновою базою даних, щоб побачити поточні оновлення для багатьох програмних пакетів,так само відображає повідомлення при наявності оновлень.Особистий інспектор програмного забезпечення.Цей моніторинг програмного забезпечення, від Secunia компанії, використовує базу даних, що містить інформацію про більше чотирьох тисяч програмних додатків, щоб перевірити вашу систему на слабкі місця, такі як відсутність критичних оновлень для програмного забезпечення, встановленого на комп'ютері.


Як взяти іпотеку — для отримання іпотечного кредиту і, насамперед, з метою захисту інтересів самого клієнта, необхідна відносна стабільність його доходів.Отримання іпотечного кредиту надає можливість придбати будинок або квартиру у відносно короткий термін.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.