Як прискорити навігацію історії в Opera. - все про комп'ютери


чи Знаєте ви, що браузер Опера має три різних режиму для навігації історії? Всі браузери використовують історію, щоб дозволити своїм користувачам переглядати,що набагато простіше, ніж знову відкривати сторінки вручну.Опера за замовчуванням використовує автоматичний режим для навігації історії. Автоматична означає, що браузер буде вирішувати, звідки веб-сайт повинен бути завантажений з кешу або веб-сервера.Витягати інформацію з кеша, очевидно,більш швидкий варіант, особливо для користувачів з повільним підключенням до Інтернету.


Отже, як Opera визначає,звідки веб-сайт повинен бути завантажений з кешу або з сервера? Opera робить спроби виявити,що використовує сторінка для відображення інформації. Браузер перемикається в режим сумісності, який буде завантажувати весь вміст сторінки з веб-сервера.Якщо Opera не виявляє сценарії на сторінці,то вона буде спиратися на завантаження даних з кэша.комркімі.гиДеякі користувачі Opera воліють завжди завантажувати сторінки з кеша при навігації в історії браузера. Це прискорює відображення веб-сторінок, і було зроблено насправді за замовчуванням Opera 8 і вище.Для зміни цього параметра, введіть в адресний рядок браузера Opera opera:config — конфігурації і введіть термін історії в формі пошуку вгорі. Знайдіть Історія навігації у режимі під User Prefs на екрані і змініть значення від 1 до 3.
•1:Автоматичний режим: Opera вирішує, чи слід завантажувати сторінки з кеша або отримати їх з сервера заново.
•2:Режим сумісності: Сторінки завжди будуть завантажені з веб-сервера, а не з кешу
•3:Швидкий режим: Сторінки завжди буде завантажуватися з кешу
Режим історії навігації.Установка значення до 3 може викликати проблеми на сторінках, які сильно залежать від сценаріїв. Це легко виправити шляхом перезавантаження цих сторінок в браузері. Я пропоную вам спробувати і подивитися,які значення має ваша Opera. Про результати,дайте мені знати в коментарях.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.