Firefox перегляд зображень і Plus Add-On . - все про комп'ютери

Якщо ви працюєте з зображеннями у веб-браузері Firefox,то вам можуть знадобитися додаткові зображення. Перегляд зображень View Image Plus Add-On ,нові доповнення для браузера Firefox, які додають додаткові опції для роботи з зображеннями в браузері, або, точніше з окремими зображеннями, які відображаються у веб-браузері Firefox .


Доповнення додає новий елемент в контекстне меню при наведенні курсору на зображення в браузері Firefox. Воно додає можливість перегляду зображення з зображенням Plus Add-On, який в основному є одним з просмотрщикрв зображень в браузері.


Всі параметри обробки зображень доступні на обраній сторінці у Firefox. Деякі з них доступні безпосередньо, а інші доступні через контекстне меню правою кнопкою миші. Користувачі Firefox можуть збільшити зображення колесом миші, як в меншу сторону,так і в більшу, коли натиснутий ключ Shift.Інші варіанти включають натискання 0 для фактичного розміру зображення, F, щоб зображення відповідало поточного вікна, кнопки зі стрілками для переміщення зображення і клавіша прокручування, щоб повернути зображення.


Plus Add-On


Більшість опцій доступні через клавіші на клавіатурі, також доступні клацнувши правою кнопкою миші на зображення, яке відображається в браузері,можна виконувати наступні операції безпосередньо.
* Фактичний розмір
* Підгін для перегляду
* Відобразити по горизонталі
* Відобразити по вертикалі
* Поворот вліво на 90 °
* Поворот вправо на 90 °
* Скидання обертання
* Закрити Plus Add-OnОсновні функції в доповненні Firefox,працюють коли ви натискаєте на зображення, перш ніж стануть доступними інші варіанти роботи з зображеннями . Плагін View Image Plus Add-On можна завантажити на офіційному сайті Mozilla доповнення View Image Plus.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.