Поради щодо усунення несправностей драйверів пристроїв. - все про комп'ютериЩо таке помилка DLL ? Потенційно проблемні файли, які можуть стати причиною конфліктів програм, системи блокування вікон, зниження продуктивності та інших проблем з комп'ютером.
Файли dll надзвичайно важливі для вашого комп'ютера,так як вся апаратна і програмна частини використовують файли dll для бездоганної роботи в скоординованої манері. Комп'ютерні драйвери пристроїв сприяють цьому, надаючи зв'язок між програмним забезпеченням на комп'ютері і пристроями. Драйвера працюють шляхом перетворення інструкцій, посланих програмним забезпеченням на ваш комп'ютер,мовою апаратного пристрою ,який може зрозуміти комп'ютер. Драйвер потрібно для взаємодії з усіма видами периферійних пристроїв, включаючи клавіатуру, мишу, принтери, сканери,привід.Більшість користувачів як і раніше не звертають уваги на драйвери пристроїв, поки щось піде не так. Перш ніж щось піде не так, багато користувачі зовсім не мають уявлення про те, який драйвер пристрою, або, як знайти рішення про помилку, пов'язаної з драйверами пристроїв. Це часто приводить їх шукати допомоги ззовні, без усунення неполадок самим.Ваша операційна система Windows підтримує сотні пристроїв, які допомагають комп'ютера виконувати різні завдання. Для цього,для більшості периферійних пристроїв ПК поставляється з драйверами пристроїв . Кожен пристрій має певний драйвер. Наприклад, відео адаптер має відео драйвер драйвер VGA. Так що, цілком імовірно, що при підключенні нового відео адаптера, ви можете використовувати його без будь-яких помилок. Однак, іноді, ви можете натрапити на помилки апаратного забезпечення під час установки нового пристрою, або навіть з пристроєм,який ви використовували з успіхом у минулому.Існує три основних способи пошуку помилок та усунення несправностей драйверів пристроїв :
  • Відкат драйвера пристрою: У разі, якщо ви починаєте стикатися з проблемами після оновлення драйвера пристрою, ви повинні повернутися до попередньої версії драйвера.

  • Оновлення драйвера пристрою: Якщо ви звернете увагу, що драйвер пристрою або застарів,або несумісний з операційною системою Windows або при виникненні випадкових питань, пов'язаних з драйвером,вам може знадобитися оновити поточний драйвер.

  • Перевстановіть драйвер пристрою: Якщо ваше обладнання раптом припиняє роботу, і якщо оновлення драйвера не вирішує проблему,то вам,можливо,буде потрібно видалити і перевстановити драйвер пристрою.

  • щоразу, коли будь-який з ваших пристроїв не працює, рекомендується перевірити питання драйвера пристрою,перш ніж приступити до розгляду інших апаратних проблем. Ви можете виконати три пошуку для усунення несправностей і дій з ними за допомогою одного з двох методів наведених нижче:


  • Ручний метод: Ви можете використовувати вбудовані установки, що поставляються з Windows, відомі як Менеджер Пристроїв, який допомагає вам керувати вашими драйверами пристроїв і виконувати різні завдання, такі як оновлення драйверів, відкат, зняття та встановлення. Щоб відкрити диспетчер Пристроїв, клацніть правою кнопкою миші Мій Комп'ютер, а потім виберіть Властивості. На вкладці Обладнання,виберіть Диспетчер Пристроїв. Хоча диспетчер Пристроїв доступний в Windows,технічне обслуговування і ремонт драйверів досить трудомісткий процес і вірогідність помилки досить висока.

  • Автоматичний метод: Популярний метод, щоб ефективно і автоматично керувати драйверами пристроїв,є використання сторонніх інструментів сканування драйверів. Як правило інструменти сканування драйверів мають дружній інтерфейс, що робить процес керування вашими пристроями, драйверами і оновленнями приємною роботою.Ці інструменти автоматизують більшу частину процесу і забезпечують підтримку клієнтів у разі, якщо ви не в змозі щось зробити самі.