Як використовувати кілька робочих столів Windows 10 - все про комп'ютери


Зміст

 • Додавання робочого столу
 • Перемикання між робочими столами
 • Переміщення вікон між робочими столами windows 10
 • Закрийте робочий стіл

 • Якщо ви є користувачем з одним монітором, — кілька віртуальних робочих столів на екрані можуть стати для вас дуже зручним рішенням. Хоча розробки Microsoft і підтримували цю функцію раніше, для операційної системи Windows 10 ми розглядаємо кілька робочих столів вже в якості основної функції.


  В Windows 10 Pro Insider Preview ви можете швидко і легко додавати, здавалося б, необмежену кількість віртуальних робочих столів, завдяки новій панелі завдань. На жаль, багатокористувацькі функції Windows 10 раніше дуже обмежені — ви не можете перетягувати програми між різними екранами, ви не маєте можливості міняти шпалери для окремих робочих столів і вам не доступний швидкий перехід на конкретний екран.


  Додавання робочого столу


  Щоб додати віртуальний робочий стіл у windows 10, відкрийте нову панель завдань, натиснувши кнопку «Перегляд завдання» (два перекриваються прямокутника) на панелі завдань або натиснувши клавішу Windows Tab. На панелі «Перегляд завдання» натисніть «Новий робочий стіл», щоб додати віртуальний робочий стіл. Якщо у вас є два або більше робочих столів, які вже відкриті, кнопка «Додати робочий стіл» з'явиться у вигляді сірої плитки з символом плюса.  Ви також можете швидко додати робочий стіл без входу в панель завдань за допомогою комбінації клавіш Windows Key Ctrl D.


  Перемикання між робочими столами


  Щоб перемикатися між віртуальними робочими столами, відкрийте панель задач і клацніть на робочому столі, на якому ви хочете перемкнутися. Ви також можете швидко перемикати робочі столи, не входячи в панель завдань, використовуючи швидкі клавіші Windows Key Ctrl Стрілка вліво та Windows Key Ctrl Стрілка вправо.  На даний момент ви можете додати необмежену кількість віртуальних робочих столів — я зупинився на 368, але, схоже, не існує способу швидко переключитися на певний робочий стіл, не задіюючи всіх їх за допомогою сполучень клавіш. На панелі «Перегляд завдання» відображається тільки дев'ять робочих столів за раз і відсутня функція прокрутки, що, швидше за все, є помилка, яка буде виправлена ??в остаточній версії Windows 10.


  Переміщення вікон між робочими столами windows 10


  Щоб перемістити вікно з одного робочого столу на інший, спочатку потрібно відкрити панель завдань і навести курсор на робочий стіл, містить вікно, яке ви хочете перемістити. З'являться вікна на цьому робочому столі. Знайдіть потрібне вікно, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть пункт «Перемістити» і виберіть робочий стіл, на який ви хочете перемістити вікно.  У збірці 10166 Microsoft додала можливість перетягування вікон — ви можете захопити вікно, яке потрібно перемістити, і перетягніть його на потрібний робочий стіл.


  Закрийте робочий стіл


  Щоб закрити віртуальний робочий стіл у windows 10, відкрийте панель завдань і наведіть курсор на робочий стіл, який ви хочете закрити. У правому верхньому кутку з'явиться маленька іконка X. Натисніть X, щоб закрити робочий стіл.  Ви також можете закрити робочі столи, не входячи в панель завдань, з допомогою комбінації клавіш Windows Key Ctrl F4 (це призведе до закриття робочого столу, на якому ви зараз перебуваєте).


  Примітка редактора: дана інструкція опублікована для того, щоб відобразити нову інформацію про Windows 10 Pro Insider Preview Build 10166, пропонуємо відвідати наш путівник windows 10.