Оновлення безпеки в Safari. - все про комп'ютери


Нові версії Safari 4.1.3 для Mac OS X 10.4.11 (Tiger) і Safari 5.0.3 для Mac OS X 10.5.8 (Leopard), Mac OS X v10.6.4 (Snow Leopard), а також Windows 7 , Windows Vista та Windows XP.Користувачам настійно рекомендується встановлювати ці оновлення відразу ж,так як більшість вразливостей може бути використано в попутних завантаження.


Попутні завантаження відбуваються, коли користувач відвідує шкідливі веб-сторінки, які завантажують експлойти націлювання довільного характеру, недоліки виконання коду в популярних програмних.


Вони мають загальний вектор інфекції шкідливих програм, особливо на системах Windows, і атаки повністю прозорі для жертв.Сторінки оснащені шкідливим кодом який, як правило, розміщується на законних сайтах, які були скомпрометовані нападниками.


Всі виправлені помилки безпеки у нових версіях Safari і розташовані в WebKit макеті, який також використовується і в інших продуктах Apple,і таких як Google Chrome.


Деякі вразливостей в цих оновлення вже була виправлені у Chrome або IOS протягом останніх декількох місяців.Багато з них були доведені до Apple членами команди безпеки Google Chrome або іншими регулярними учасниками проекту Chromium, таких як kuzzcc або wushi з team509.


Крім віддаленого виконання коду помилок, дефектів (CVE-2010-3813), попереднього завантаження DNS , навіть якщо він відключений також були виправлені.


Інший дефект (CVE-2010-3810) дозволяє вставляти довільні поля в історії браузера або підміни місць в адресному рядку, які можуть підвищити фішинг-атаки.


Було також розглянуто питання розкриття інформації (CVE-2010-3259), що випливають з цього помилки відбувалися при обробці зображень .


Помилка (CVE-2010-3804), дозволяє відслідковувати веб-сайт або IP-адреси Safari і користувачів без необхідності приховування елементів форми.Safari 5.0.3 для Windows можна завантажити тут.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.