Location Address Bar для Firefox 3 - адресна рядок. - все про комп'ютери


Firefox 3 (FF3) включає в себе нові Smart в адресному рядку (також відомий як адресна рядок адреси сайту), яка має функцію інтелектуального навчання коли користувач користується адресним рядком. Firefox 3 має функцію автозаповнення адресного рядка,функція автоматичного пошуку можливого відповідності сайтів від переглянутих сайтів, набраних URL, зазначених веб-сайтів і сайтів з закладками в той час коли користувач вводить рядок, і ця суміш адрес веб-сайтів застосовуються також у випадаючому списку адресному рядку. Якщо натиснути на стрілку вниз в кінці Firefox 3 адресного рядка,з'явиться випадаючий список і будуть показані поєднання URL-адрес, які складаються безпосередньо з типу адреси URL сайту, закладки (Favorites), зазначених сайтів, веб-сторінок,відкритими у вкладках, і в минулому відвідуваних сайтів.


Раніше в Firefox 2 або більш ранніх версіях, були тільки URL-адреси, які були безпосередньо введені в адресному рядку і були запам'ятовані і показано у спадному списку. Щоб повернутися до старого стилю і робочим форматів Firefox 2 є Location Bar, де як тільки ви набрали URL-адреса або адреса місця з'являється і відображається в Firefox 3 адресному рядку, налаштувати і встановити matchOnlyTyped на True.


Для цього введіть : у конфігурації в адресному рядку, підтвердіть, що ви знаєте, що ви робите, натиснувши на кнопку Да буду обережний, я обіцяю! Потім знайдіть browser.urlbar.matchOnlyTyped,за замовчуванням, вона буде мати значення «брехня». Двічі клацніть на посилання, щоб змінити значення ІСТИНА. Тепер, як тільки ви набрали URL в адресному рядку будуть прийняті до уваги всі заходи автозаповнення.
Скачати додаток Location Address Bar можна за наступним посиланням : https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/7637