Запобігання Windows 7 від видалення кеша ескізів. - все про комп'ютериВ попередній статті Прискорення часу завантаження папок в Windows 7. ми обговорювали, як дратує, що Windows 7 видаляє і заново створює кеш ескізів кожен раз, таким чином роблячи його однією з найбільших проблем в останньої ОС від Microsoft. Я описав швидке вирішення цієї проблеми, але все ж Microsoft повинна зробити серйозні повідомлення про цю проблему і випустити оновлення в наступних пакетах оновлення.


Запобігання Windows 7 від видалення кешу ескізів, фотографій, відео, музики та документів буде швидше, так як Windows, не потрібно буде видалити і заново створювати кеш-пам'яті.Фокус в тому, щоб заборонити доступ для всіх користувачів, щоб видалити кеш ескізів. Дозвольте мені докладніше написати як це зробити, зайдіть в папку кешу ескізів, який розташований в C: Users ім'я користувача AppData Local Microsoft Windows де ім'я користувача є ім'я будь-якого користувача, наприклад, в моєму випадку це Viktor. Тепер клацніть правою кнопкою миші на папці кеша ескізів, яка нахожится в «Провідник» і виберіть Властивості. Зайдіть на вкладку Безпека і натисніть кнопку Додатково.
Натисніть кнопку Змінити дозволи, і ви знайдете в цьому списку всіх користувачів, що мають доступ до цієї папки.Для кожного користувача, натисніть кнопку Змінити і встановіть прапорець Заборонити: `Видалити підпапки та файли «і» Видалити «, як показано на малюнку нижче.
Виконання цього створить три нових спеціальних запису дозволів, як показано на малюнку нижче. Це абсолютно нормально, оскільки ви завжди можете видалити їх пізніше.Ця процедура буде заперечувати користувачів (включаючи System) від видалити будь-які файли в цю папку, таким чином, кеш залишиться збереженим, а також прискорити завантаження папок, що містять відео, музику, фотографії і документи.Зверніть увагу, що як тільки ви уникнете операцію видалення цих файлів в цю папку, мініатюри не будуть видалені, якщо ви запустите Очищення диска або будь-які треті засоби очищення.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.