Розширення Facebook Fixer для Google Chrome. - все про комп'ютериПопулярні веб-сервіси, такі як, Facebook, Gmail, Yahoo Mail, як правило, мають у браузері доповнення і userscripts, що б додати або змінити функціональність безпосередньо на веб-сайтах. Facebook Fixer є одним з перших розширень для браузера Google Chrome.Расшиерние підвищує зручність роботи користувачів на Facebook. Це порт UserScript одного і того ж імені. Розширення додає меню UserScript для настройки меню, що відкривається вікно оверлея при активації.


Це вікно містить параметри розділені на вісім категорій домашню сторінку, live feed,фотографії, дні народження / Події, меню / кішки, гарячі клавіші інші просунуті варіанти.
Ось те, що пропонують окремі ділянки:


•Головна сторінка: можна показати або приховати певні модулі на головній сторінці , в тому числі події, прохання чи пропозиції. Інші варіанти включають блокування потоків на додатки, зліва узгодження змісту, розтягнення змісту для використання всієї ширини вікна браузера або зміни розташування списку фільтрів.


•live feed : можна приховати конкретні новини у прямому ефірі. Це можуть бути фото, групи, події або відеосюжети і багато іншого.


•Зображення: Показати більше фотографій при наведенні на них мишки (працює навіть з зовнішніми фотографіями), автоматично завантажує ескізи і додає посилання, щоб відобразити більше версій всіх зображень на сторінці альбому.


•Дні народження / Події: Показує вік людей, якщо вони забезпечують їх повну дату народження, можливість закачувати ICAL — файл календар з усіма днями народженнями, можливість додати всі дні народження в Календар Google включаючи повне найменування для днів народження, додає дні народження людини і відомості про заходах.


•Меню / Чат: можна змінити параметри прозорості, приховати прости приятелів, використовувати різні шрифти між активними і відпочиваючими приятелями.


•Поєднання клавіш: є багато комбінацій клавіш, щоб відкрити певні сторінки Facebook, наприклад, щоб відкрити альбоми та фотографії.


•Інші варіанти: є багато варіантів, представлених в цьому меню — додавання посилання для завантаження відео.Показувати кількість непрочитаних повідомлень та повідомлень в заголовку сторінки , завжди використовувати HTTPS і автоматичну перезавантаження сторінки помилок.


Розширення Facebook Fixer покращує роботу користувача Google Chrome з Facebook . Розширення сумісний з усіма версіями Google Chrome і доступний для скачування за наступним посиланням Facebook Fixer .P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.