Як поміняти тему в Яндекс Браузер: робимо веб-серфер яскравіше і привабливіше - все про комп'ютериКраса можливо і не врятує світ, але точно зробить повсякденне життя приємнішим. Ми всі прагнемо до естетики: цікавим фото, яскравим картинам, привабливою одязі, динамічним форм в архітектурі. Не залишаються без уваги і екрани наших комп'ютерів. Сьогодні ми розповімо, як змінити тему у Яндекс Браузері, щоб його оформлення радувало ваші очі під час роботи.Зміст • 1 Як встановити теми з Google Webstore


 • 2 Оформляємо Яндекс Браузер особистими фотографіями та малюнками


 • 3 Як поміняти стандартний вигляд головної сторінки

 • 3.1 Відео: персональні налаштування Браузера Яндекс


 • Як встановити теми з Google Webstore


  Yandex — це оглядач web-сторінок , в основу якого закладена база Chromium, як і в браузері Google Chrome. Отже, багато налаштування в обох програмах модифікуються за одним алгоритмом. Тому теми для Yandex можна завантажити через інтернет-магазин Google. Для здійснення змін потрібно зайти в Google Webstore і вибрати розділ теми (можете скористатися посиланням, поданої нижче).


  https://chrome.google.com/webstore/category/themes


  Переглядаєте безліч варіантів з різних категорій, виберіть ту, яка вам доводиться по смаку. Клікаємо мишкою по відповідній темі. Спливає вікно, яке складається з чотирьох вкладок. Перша – «Огляд», де відображено скріншот сторінки браузера з поданою темою. Таким чином ви ознайомитеся з зразковим варіантом оформлення web-браузера після установки. Вкладка «Подробиці» містить відомості про дату оновлення теми, версії, розмірі і т. п. «Відгуки» будуть корисні вам у якості додаткової інформації від інших користувачів. Остання вкладка «Схожі» надає посилання на аналоги, вибраної вами теми.


  Вигляд діалогового вікна теми з вкладками


  Для установки потрібно натиснути на клавішу «Безкоштовно». Вона розташована у верхньому правому куті. Процес завантаження займає звичайно від декількох секунд до хвилини. Швидкість залежить від розміру теми і якості роботи інтернет-з'єднання.


  Основна кількість тих, пропонуються розробниками безкоштовно. Платні ви не можете завантажувати. Зверніть увагу на те, що особливих змін в браузері не станеться — зміниться оформлення лише верхнього рядка. Якщо цей варіант вас не влаштовує — пробуємо наступний.


  Оформляємо Яндекс Браузер особистими фотографіями і малюнками


  Завдяки творцям останньої версії браузера ви можете майже безперервно милуватися фотографіями своїх коханих, рідних, веселих друзів, вірного собаки і шкідливого кота, ну або ж собою. Для цього потрібно лише використовувати зображення в якості теми. Для установки потрібно виконати наступну інструкцію.


 • Запускаємо Yandex, відкриваємо нову вкладку в браузері.

 • Клікаємо на кнопку налаштувати екран.

  Кнопка «Налаштувати екран» розташована праворуч • Внизу відкривається галерея вже готових тем. Можете вибрати одну з представлених, до того ж це анімація (споживає багато енергії акумулятора). Якщо все-таки вам потрібен улюблений пухнастий Васька — скористайтесь віконцем без ілюстрації зі знаком « ».

  Галерея тим розташована внизу сторінки • Спливає вікно з файлами на комп'ютері. Шукайте тут потрібний знімок, виділіть її за допомогою миші та натисніть на кнопку «Відкрити» у вікні.

  Зображення буде встановлено після натискання кнопки «Відкрити» • Готово! Залишилося тільки зберегти. Якщо захочете змінити оформлення — проведіть процедуру заново.

  Для підтвердження натисніть кнопку «Зберегти» • Як поміняти стандартний вигляд головної сторінки


  У поданій браузері для особливо завзятих естетів передбачена функція декорування головної сторінки. Належите до цієї категорії? Тоді встановлюємо тему.


 • Переходимо на Yandex сторінку: відкрийте нову вкладку і у верхньому лівому куті кликніть по літері «Я»

 • На головній сторінці вгорі праворуч натискаєте на вікно «Налаштування». Обираєте пункт «Поставити тему»

  У налаштуваннях вибираємо пункт «Поставити тему» • Внизу сторінки з'являється асортимент тим, вони згруповані за категоріями. Перегляньте. Виберіть. Збережіть.

  Праворуч є кнопки «Зберегти» і «Скинути тему» • Для видалення оформлення головної сторінки, натисніть кнопку «Скинути тему».

 • З допомогою цього посилання ви можете ознайомитися з навчальним роликом про зміну тим у браузері.


  Відео: персональні налаштування Яндекс Браузера  Отже ми змінили стандартне і неупереджене оформлення браузера від Yandex на більш привабливе, різнобарвне і емоційний. Продовжуйте вчитися «розфарбовувати» свої пристрої і нехай вони роблять ваше життя яскравим та натхненної!