Резервне копіювання пошти. - все про комп'ютери


В наш час Интерента та інформаційних технологій, як ми з вами постійно говоримо, електронна пошта-найбільш комфортне,а головне–найпоширеніше засіб для спілкування в мережі. Всі знають те, що не запаморочливо, що юзери здавна, зрештою, задумалися про те, як забезпечити збереження власної пошти від втрати даних у разі поломки вінчестера, вірусної атаки, пропущеної антивірусом, або, як більшість з нас звикло говорити, випадкового видалення принципових листів.


Уявіть собі один факт про те, посприяти в цьому може лише один засіб – резервне копіювання.
Не так давно Campaign Monitor провів допитливе дослідження, в процесі якого було нарешті опитано необмежену кількість людей по всьому світу – 300 мільйонів юзерів веба. Треба сказати те, що на питання, який поштового, як багато хто думає, програмкой ви користуєтеся, найбільш 40% опитаних охрестили MS Outlook різних версій.Секрет популярності максимально простий – додаток як би поставляється в комплекті Windows вже багато, нарешті, років. Зверніть увагу на те, що в особливості нерідко ця поштова програма вживається в офісному середовищі. І навіть не треба і говорити про те, що вообщем, багато версій Outlook встановлено і на домашніх компах.Юзери здавна задумалися про те,, нарешті, забезпечити збереження власної пошти від втрати даних у разі поломки вінчестера, вірусної атаки, пропущеної антивірусом або випадкового видалення принципових листів. Необхідно підкреслити те, що сприяти цьому може лише один засіб – резервне копіювання.Для, як багато виражаються, резервного копіювання пошти прийнято нарешті застосовувати особливі програми, робити бекап Outlook – задачка не для, як ми з вами постійно говоримо, слабонервних. Можливо і те, що є, як ми звикли говорити, вузькофункціональні додатки, розроблені спеціально для, як ми висловлюємося, резервного копіювання Outlook, так і програми резервного копіювання даних, які також підтримують резервування Outlook.Що все-таки зобов'язана якраз вміти як би робити така програма?
По-1-х, резервувати самі листи, облікові записи, адресні книжки, календарі, задачки, темні списки і інші складові Outlook. Можливо і те, що принципово, щоб програма вміла резервувати не лише листи, та й усю структуру папок, опцій і, як заведено, доп даних для, як ми звикли говорити, кожного облікового запису, це потрібно для коректного відновлення даних.По-2-х, це можливість, вообщем то, робити повне або часткове резервне копіювання і відновлення за вибором користувача. Само-собою зрозуміло, припустимо необхідно так сказати резервувати лише листи одного, як заведено висловлюватися, облікового запису, або ж потрібно, вообщем то, зробити повне резервне копіювання всієї програми. Як би це було не дивно, але програма зобов'язана саме володіти досить гнучкими опціями, щоб, вообщем то, робити подібні операції.В-3-х, це, як велика частина з нас постійно говорить, доп здатності програми. Всі знають те, що виконання backup Outlook за розкладом, наприклад, раз в день в певний час, домашню пошту частіше резервують раз в тиждень. Само-собою зрозуміло, можливість, вообщем то, здійснювати по мірі необхідності стиснення і шифрування резервної копії. Можливо і те, що логування, як ми з вами постійно говоримо, резервного копіювання і відновлення та відправлення повідомлень, як ми з вами постійно говоримо, електронною поштою. Не для кого не секрет те, що ну і, звичайно, підтримка широкого діапазону носіїв інфи для зберігання бекапа.Черговий захоплюючий і спірне питання – це необхідність, як всі говорять, вручну закривати Outlook перед резервних копій. Не для кого не секрет те, що політика доступу до даних додатка, дана Microsoft, не дозволяє, вообщем то, звертатися до файлів програми, поки воно працює. Безсумнівно, варто згадати те, що якісь, як люди звикли висловлюватися, безкоштовні програми для резервного копіювання Outlook примусово закривають поштовий клієнт перед початком резервування, а потім відкривають знову. Можливо і те, що але таке безцеремонне поводження» подобається далеко не багатьом, як всі знають, антивірусним програмкам, і, неодмінно, не, нарешті, буде працювати, як всі знають, офісної мережі.Handy Backup — звичайна у використанні і дієва програма для, як багато хто думає, постійного автоматичного, як люди звикли висловлюватися, резервного копіювання Microsoft Outlook всіх версій, в тому числі і для резервного копіювання Outlook 2007.Програма, врешті решт, дозволить на сто відсотків, вообщем то, уникнути проблем, як всі говорять, пов'язаних з втратою листів, контактів і опцій Outlook, також як би дає більш повний набір як би доп функцій. Handy Backup Server дозволяє централізовано, вообщем то, проводити бекап Outlook в, як ми висловлюємося, корпоративної мережі, коли один адмін як раз може віддалено так сказати управляти резервуванням Outlook на всіх робочих станціях мережі без ролі юзера.