Як блокувати і розблокувати сайти в Firefox - все про комп'ютериІнтернет дозволяє отримати доступ до майже все,що завгодно,але є більше, ніж кілька осіб, які хочуть заблокувати сайти, які не підходять для деяких користувачів.У цій статті ми розповімо вам, як заблокувати сайти,якщо ви використовуєте Firefox,як інтернет-браузер за замовчуванням.Сайти соціальних мереж можуть бути відмінним способом,щоб підключитися до своїм друзям,родичам та іншим контактам на цих жвавих рази сайтах,як дуже життєздатні варіанти. Однак, що робити, якщо ці мі ж сайтами ви захоплюєтеся настільки, що ви зневажаєте іншими аспектами життя,ви просто залишаєтеся в системі? Ця турбота приймає більш серйозні масштаби, якщо у вас є діти в будинку. У ці дні, ви знайдете багатьох батьків, які скаржаться, що їх дітям пропускають уроки і багато часу грають, щоб просто сидіти в інтернеті і поговорити з друзями!


В відміну від Internet Explorer, який має можливості вбудованої блокування веб-сайтів у вигляді Content Advisor (Tools /> Internet Options /> Вміст /> Enable /> Content Advisor), Firefox не оснащений вбудованим інструментом,щоб вимкнути або заблокувати певні сайти.Тому,якщо ви хочете заблокувати певні сайти, вам потрібно буде вибрати з різноманітних механізмом фільтрації,надбудов і розширень для Firefox, які можуть бути завантажені і встановлені. Деякі такі ефективні механізми фільтрації,доповнення і розширення наведено нижче:


BlockSite
ProCon Latte
NetDog (надзвичайно ефективна фільтрація порно-сайтів)
LeechBlock
Adblock Plus (блокує і фільтрує рекламу і виправлення витоків пам'яті, даючи браузеру краще швидкість)
Fox фільтр


Цікаво,як ви можете отримати ці доповнення або фільтри? Ось як ви можете це зробити.


Запустіть Mozilla Firefox.
Перейдіть в «Інструменти» головного меню, яке знаходиться над адресним рядком.Натисніть на кнопку Add-ons в випадаючому меню.
Натисніть на кнопку Get Add-ons у вікні, яке відкривається при виборі доповнень в сервісі меню.
З'являється список рекомендованих доповнень, коли ви натискаєте на Get Add-ons.
У верхньому правому кутку цього списку є посилання,яка говорить пошук доповнень. Натисніть на неї.


Окрема вкладка відкриває відображення в різних доступних доповнень і поле пошуку.
Введіть ім'я надбудови в поле пошуку і натисніть Enter, або натисніть на стрілку пошук поруч із полем пошуку.
Надбудови відображаються під полем «Пошук», натисніть на кнопку Додати в Firefox.Деякі додаткові компоненти можуть мати продовження завантаження замість кнопки Додати в Firefox.


У вас є необхідні інструменти,щоб заблокувати сайти в залежності від того, що ви хочете зробити у Firefox.Блокування сайтів тимчасово на Firefox


Якщо це варіант,який ви шукаєте,ви можете використовувати LeechBlock add-on. Це розширення дає вам можливість заблокувати певний сайт на бажану кількість днів або на певний інтервал часу.BlockSite-це ще одне розширення add-on,яке може бути легко відключена і видалено, і, отже, є хорошим варіантом для тимчасового блокування сайтів.


Блокування веб-сайтів з паролем


Функції захист паролем доступні з LeechBlock, ProCon Latte, і BlockSite add-ons. Також, ви можете використовувати NetDog і фільтр фільтрації для блокування будь-якого сайту в Mozilla Firefox, використовуючи пароль.Використовуючи варіант захищений паролем заблокований сайт ідеальний варіант,якщо ви хочете, щоб хтось ще не отримав доступ до цих веб-сайтів.Власні пристрасті до певних сайтів завжди можете отримати краще для вас,щоб ввести пароль і перевизначити безпеку цих доповнень.


Якщо ви блокуєте сайти, щоб хтось інший,скажімо ваші діти, не могли отримати доступ до певних сайтів і тримати їх від них подалі,то краще вдатися до add-ons.Хоча ви можете подумати,що Ви не пристрастилися до інтернету, спробуйте заблокувати сайти,які ви найчастіше відвідуєте для простого розваги,і ви будете здивовані тим, скільки часу ви заощадите для більш плідних занять.