Менеджер закладок WebSite-Watcher 2010. - все про комп'ютериВипущена фінальна версія менеджера закладок WebSite-Watcher 2010.У новій версії є безліч різноманітних дрібних поліпшень. Ось деякі з них:додано помічник управління фільтрами;додана статистична інформація по закладках.


Додано розширений редактор ключових слів з сортуванням і перевіркою орфографії.Ряд поліпшень для внутрішнього веб-браузера.Додана автоматична система визначення кодування веб-сторінок.Тепер в Windows 7 програма показує прогрес перевірки оновлень значку в панелі завдань.Кілька поліпшень для панелі завдань.Додані нові і оновлені старі плагіни для взаємодії з популярними движками форумів. Також доданий ряд поліпшень в систему плагінів.Безліч інших поліпшень і виправлень.

WebSite-Watcher — додаток для відстеження оновлень на сайтах. До програми додаються адреси сайтів за оновленням яких потрібно стежити і програма в автоматичному режимі (за розкладом) перевіряє сторінки. Якщо у сайту немає RSS-потік або цікавить інформація не публікується через RSS, то WebSite-Watcher вирішить цю проблему. У програмі є безліч різноманітних налаштувань і система плагінів для розширення функціональності за рахунок додаткових модулів (в комплекті йдуть плагіни для взаємодії з популярними движками форумів).
Програма може похвалитися потужною системою фільтрів, завдяки якій можна дуже тонко налаштувати всі умови відстеження змін на сайтах. Такі фільтри працюють за принципом включення/виключення тексту знаходиться на сторінці. Якщо цікавить певний відрізок веб-сторінки, то можна налаштувати тільки його, а інше утримання ігнорувати щоб уникнути помилкових спрацьовувань при перевірці.WebSite-Watcher — це найкращий друг всякого ньюсмейкера. Програма виявиться просто незамінним помічником журналістам і вебмайстрам, яким за родом служби, необхідно відстежувати десятки і сотні джерел в мережі (і SLO.ru в їх числі). Працьовита програма виконає всю рутинну роботу за людину.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.