Перетворення і збереження відео файлів. - все про комп'ютериBrothersoft StudioPRO: програмне забезпечення, яке дозволить Вам читати, змінювати і ретранслювати будь-відео потік на екрані з будь-якого Media Player, веб-браузер або вашого робочого столу з повним звуком. Перетворення і збереження відео файлів в різних форматах файлів і стисненні якості. Змінити будь відео з титрами з допомогою інструментів накладення і ретранслювати їх у реальному часі на кілька камер на чати,сайти,такі Skype,mail використовуючи звичайну веб-камеру .


Зйомка і запис
Якщо камера може зробити запис відео на комп'ютері, ви можете зробити захоплення відео і записувати його. StudioPRO дозволяє створювати знімки з будь-якого відео файлу на жорсткому диску комп'ютера або будь-потоковому відтворенні відео в інтернет браузері або медіа-плеєрі. StudioPRO дозволяє записувати і зберігати з цих джерел відео в різних форматах файлів. Тепер у вас є програма для записи будь-якого відео в реальному часі, записувати і конвертувати флеш-відео, потокове відео, веб-камери або навіть віддалена веб-камера, все з повним комплектом аудіо!


ПередачаStudioPRO використовує вихід веб-камери, щоб ви могли програвати практично будь-який файл на вашому веб-камери чат програмі, таких як Yahoo Messenger, MSN Messenger і Skype. Ви можете створити списки відтворення з відео, що зберігаються на жорсткому диску, а потім просто програвати файли. Ви також можете переглянути будь-який живий ефір через веб-камеру, або захопити будь-який прямий потік, а потім відправити його на вихід в режимі реального часу; можливості безмежні ... Ви можете контролювати те, що ви хочете, щоб бачити вашу аудиторію!Камера
Досі одночасно можна було використовувати веб-камеру лише на одній із служб або у чаті. StudioPRO дозволяє розділити вихід веб-камери на декілька послуг і програм спілкування одночасно в режимі реального часу! Вам не доведеться вибирати програму для чату, тепер ви можете вести відео-чат з допомогою однієї камери!P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.