Як видалити шкідливі програми на Mac. - все про комп'ютериУ той час як більшість вірусів не впливають на комп'ютери Macintosh,шкідливе ПЗ може викликати проблеми на вашому комп'ютері,якщо воно випадково було завантажено на комп'ютер під час перегляду сторінок інтернету.Шкідливі програми,також відомі як шкідливе програмне забезпечення-це програма, яка може записувати вашу діяльність в інтернеті (spyware), бомбардує екран з рекламою (adware) або приховує встановлення інших небезпечних програм на комп'ютер (руткітів). В цілях виявлення і видалення шкідливих програм на вашому комп'ютері Macintosh, ви повинні будете придбати або скачати анти-шпигунські програми та виконати повне сканування системи для виявлення і видалення шкідливих програм. Два поширених антивірусних програм є iAntivirus і ProtectMac AntiVirus.


Зміст • 1 Інструкції

 • 1.1 Видалення шкідливих програм з iAntivirus


 • 1.2 Видалення шкідливих програм з ProtectMac AntiVirus


 • Інструкції


  Видалення шкідливих програм з iAntivirus


  1.Натисніть кнопку «iAntiVirus Free Edition» і натисніть кнопку «Завантажити зараз», щоб завантажити програму.
  2.Відкрийте папку «Завантаження» і двічі клацніть на файл «iantivirus.pkg» , щоб запустити майстер установки. Натисніть кнопку «Продовжити», «Згоден» і «Встановити», щоб встановити програмне забезпечення.
  3.Відкрийте папку своїх «Додатків» і двічі клацніть папку «iAntiVirus» ,в ній двічі клацніть значок «iAntiVirus».
  4.Натисніть кнопку «Scan My Mac».Установіть прапорець поруч із «Нормальне сканування» і натисніть кнопку «ПОЧАТИ сканування.» Після завершення сканування, встановіть прапорці навпроти знайдених шкідливих програм і натисніть кнопку «Видалити вибрані».


  Видалення шкідливих програм з ProtectMac AntiVirus


  5.Завантажити «ProtectMac» від Apple.com в розділі ресурси.
  6.Двічі клацніть завантажений файл у папці downloads (завантаження) та дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити програмне забезпечення.
  7.Натисніть кнопку «Пошук» «Програми» і двічі клацніть папку і значок «ProtectMac Antivirus» , щоб запустити додаток.
  8.На лівій стороні вікна програми,виберіть жорсткий диск, який ви хочете перевірити.
  9.Натисніть кнопку «Scan», щоб почати сканування комп'ютера. Після того, як завантаження буде завершено, натисніть на знайдені віруси в розділі результатів пошуку і виділіть їх і натисніть «видалити» для видалення шкідливих програм.