Windows 8:коротке керівництво. - все про комп'ютериПісля двох публічних бета-версій і більше 1.24 млрд годин pre-release часу використання у всьому світі, Windows 8, нарешті то вийшла. Остання версія Windows, знаменує собою початок нової ери для найпопулярнішої у світі операційної системи,яка тепер включає в себе елементи сенсорного інтерфейсу,який охрестили сучасний користувальницький інтерфейс.Стартовий екран Windows 8


Windows 8 також приносить деякі поліпшення в Windows, в тому числі такі інструменти, як капітальний ремонт, Windows Explorer, кращі периферійні discovery,а також спрощує функції резервного копіювання і відновлення.Чи Любите Ви це або ненавидете, Windows 8 буде тут,щоб залишитися.Так ви розглядаєте оновлення, тільки що встановленої нової ОС, або у Вас в планах зібрати новий пристрій Windows 8 коли-небудь, ось дев'ять крупиць інформації, які повинні полегшити ваш перехід модернізації .


Підготовка Windows 8


У 12:01 за місцевим часом в п'ятницю, Microsoft зробила Windows 8 доступна для скачування по всьому світу після великого старту в четвер у Нью-Йорку.


Оновлення до Windows 8


Якщо у вас є комп'ютер і ви хочете, щоб зробити оновлення для Windows 8, є кілька варіантів, залежно від вашої ситуації. Якщо ви придбали комп'ютер після 2 червня, ви можете зробити оновлення для Windows 8 за 15 $.Якщо хто-небудь ще працює на Windows 7, Vista, XP Home або XP Professional можуть оновити ОС за $40 — просто переконайтеся, що ваш комп'ютер має характеристики,щоб він міг впоратися з новою ОС.І якщо ваші ресурси обмежені,або ви плануєте запуск Windows у віртуальній машині-я вже писав статті і деякі поради по оптимізація Windows 8 для старого обладнання.


Обладнання


У четвер Microsoft повідомила, що більш ніж 1000 шт. обладнання будуть доступні, в тому числі таблетки, призначені для Windows 8 .


Acer планшетний комп'ютер з встановленою Windows 8


Якщо ви знаходитесь в магазині для покупки нового ПК або таблетки, я вже писав про багатьох із тих пристроїв,які будуть працювати з Windows 8,у тому числі таблетки отАсег, Asus і Microsoft; Ultrabooks від Dell,Gigabyte,і Lenovo, химерний все-в-одному від Sony, і навіть звичайні комп'ютери від виробників комп'ютерів,таких як Hewlett-Packard.


Windows зберігання


Остаточна версія Windows Store відкрита для бізнесу при використанні версії Windows 8. Для запуску ОС Windows магазині є досить хороший вибір додатків, але не дивує.


Інтерфейс Windows, зберігання


Головний розробник Windows 8 kickoff Steven Sinofsky сказав,що Windows Store на старті і буде мати більше додатків, ніж будь-яке інше конкуруюче app store зроблене під час їх запуску.Коли я почув зауваження Sinofsky, вони звучали для мене,як ніби він сказав це ввічливим способом : "у нас не так багато додатків". І це, здається, саме той випадок.Інші програми можуть прийти в Інтернеті в найближчі тижні,але, прямо зараз, не існує багато,щоб отримати повне використання Windows 8.Є деякі цікаві програми,щоб переконатися в цьому: Angry Birds Space (в даний час тільки назва Rovio), Netflix, Skype, Hulu Плюс», Urbanspoon, і Xbox SmartGlass. Але найбільш помітні заголовки : Facebook і Twitter, Dropbox, Пандора, Rdio, і Spotify.Ви можете працювати на Windows 8 app з допомогою версій,побудованих для Web або з традиційним робочим столом (якщо ви працюєте в Windows РТ). Але багато сторонніх настільні додатки не чіпають friendly, які ставлять запуск нового процесора Intel-таблетки, такі як Acer Iconia Tab W700 в невигідне становище.Якщо Windows 8 таблетки збираються конкурувати з iPad, Nexus 7 і Kindle Fire HD, Windows Store потрібно більше додатків для сучасного інтерфейсу і це вимагає великих імен додатків,як ті,про яких говорилося вище.


Виберіть свій браузер


Після того як ви отримаєте Windows 8 і вона працює,є три брауза які ви можете вибрати,які включають в себе версії як для сучасного інтерфейсу користувача,так і для традиційних настільних: Хром, Firefox або Internet Explorer.


Internet Explorer в операційній системі Windows 8


Internet Explorer працює прямо з коробки,так що якщо IE ваш улюблений браузер,вам не потрібно нічого робити. Якщо ви хочете запустити Хром, ви можете завантажити його,як правило, від Google і, якщо ви вибрали його в якості браузера за замовчуванням,він буде доступний у Modern UI, а також і на робочому столі.Якщо ви хочете запустити Firefox в обох інтерфейсах,ви можете спробувати версію Windows 8 preview доступну з Mozilla. Зверніть увагу, що тільки ваше поточне значення браузера за замовчуванням можна запустити у версії Modern UI. У моїх тестах,якщо ви вибрали не сучасний користувальницький інтерфейс браузера в якості використовуваного за замовчуванням,такі як Opera або поточна стабільна версія Firefox,які будуть вимкнені в Modern UI — сучасному інтерфейсі йде з версією Internet Explorer.


Windows 8 і Windows РТ


Існують дві версії Windows 8, щоб вибрати одну із них. Яку з них ви отримаєте, залежить від пристрою, який ви збираєтеся придбати.


Поверхня планшета Windows 8


Якщо ви купуєте новий Windows tablet з процесором ARM, тоді ви отримаєте Windows РТ. Якщо ви не знаєте, що таке процесор ARM, подивіться на таблички процесорів від Nvidia або Qualcomm.Різниця коли ви купуєте РТ таблетки є те, що вона не здатна запускати успадковані додатки Windows,хоча РТ таблетка містить традиційний інтерфейс робочого столу. РТ таблетка може працювати тільки з завантажуваним сучасним інтерфейсом користувача додатків Windows Store.Ви не можете завантажити Windows 7 версії AIM, Dropbox, Skype, Spotify або. Якщо це не додатка сучасного інтерфейсу з Windows Store,то ви не можете використовувати його на Windows РТ.Якщо ви не заперечуєте проти обмежень Windows Store, ви повинні бути в змозі підібрати Windows РТ таблетки за хорошою ціною. Microsoft в четвер заявила, що деякий Windows РТ пристрої, ціни на які будуть низькі,близько $300.Якщо у вас є Windows 8 пристрої з процесором Intel або AMD процесор, в тому числі старі ПК з Windows, ви можете запустити будь-який додаток Windows Store і майже будь-яку програму, написані для Windows 7.


Не забудьте правою кнопкою миші


З-за того, що програми,в новій Modern UI досить мінімалістичні,багато функціональні можливості, які раніше були доступні при натисканні правої кнопки миші,такі як, наприклад, зберегти та завантажити приховані.


Windows 8 Меню


Є два шляхи в Windows 8, де ви, як правило, можете отримати доступ до цієї функціональності з ПК. Один-це, натиснувши правою кнопкою миші. Це дія буде негайно викликати меню в нижній частині екрану з декількома варіантами.Для установки, ви повинні перейти до нового Charms Bar на правій стороні екрану, і натиснути кнопку » параметри » . Це покаже вам налаштування для app працюючих в даний момент на екрані. Коли ви клацніть настройки з традиційних настільних або стартовому екрані налаштування,які доступи до вашої системи.


Рухаючись навколо


Якщо ви звичайний користувач Windows, хто ніколи не бачив Windows 8 перш, ви будете в шоці, тому що Пуск пішла з традиційного робочого столу. Але не панікуйте.


Windows 8 бар charm


Щоб повернутися на початковий екран і отримати доступ до списку додатків, ви можете натиснути клавішу Windows на клавіатурі або наведіть курсор в лівому нижньому кутку і чекайте значок початку, щоб він здався вгорі, а потім виберіть його. Якщо у вас вже парять дії на правій стороні екрану,вони будуть відкривати Charms Bar.Windows 8 має кілька чудасій в навігації які вам знадобиться, щоб до них звикнути. Я закрив зведення деяких дій миші і клавіатури на початку Windows 8 попереднього перегляду.


Периферійні пристрої


Microsoft говорить, що не повинно бути головного болю при спробі підключення старих периферійних пристроїв,таких як принтери, клавіатура,миші і відеокамер для вашого нового пристрою з Windows 8.Windows РТ повинна також працювати спільно з ПК, аксесуарами,на думку Microsoft. У компанії говорять,що Windows РТ сумісна з більш ніж 420 мільйонами існуючих периферійних пристроїв ПК.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.