Як прискорити Mac. - все про комп'ютериНаше життя йде у швидкому темпі. І це життя, яка може залишити Вас залишилися далеко позаду, якщо Ви не досить швидко будете працювати на комп'ютері. Думаю, що життя як гонка, якщо ви повільно працюєте. Чи матиме це сенс, якщо ви завершите гонку в темпі, набагато повільніше, ніж ваші конкуренти? Концепція «Повільний і стійкий, щоб виграти гонку «, наскільки сучасна, щоб побити всі шанси на успіх. Це дійсно швидка їзда в повільному світі. Це робить у людини попит на швидкості та де ще він може розраховувати більше, ніж на комп'ютер. Комп'ютери, однак, це просто чисто стенд для позначення Mac. Apple Mac-це просто комп'ютер, але навіть круті комп'ютери час від часу необхідно коригувати і підтримувати для забезпечення швидкості роботи. Для цього вам не обов'язково потрібна допомога фахівця. Все, що вам дійсно потрібно, це ноу-хау про те, як прискорити ваш Mac.Поради — як прискорити Mac


Позбавитися від зайвого програмного забезпечення Вірите чи ні, але вам може і не знадобитися кожне додаток і софт на вашому комп'ютері. Це тільки істина. Деякі люди вважають, що їм потрібно, і використовують всі, що на їх думку має бути встановлено на Mac, але в реальності це навряд чи правда. Певне програмне забезпечення і додатки обробляються комп'ютером кожен раз, коли ви увімкніть його і вимкніть його. Однак, це не повинно бути так, тому що вам може не потрібні всі ці програми. Так що просто видаліть зайві і непотрібні програми, і ваш Mac автоматично отримує перевагу в швидкості.


Видалити непотрібні мовні пакети Не всі користувачі знають про це, але Mac поставляється з вже встановленими мовними пакетами, які роблять його легким для людей, які говорять певною мовою. Однак, найкраще, щоб зберегти language pack який ви використовуєте і покінчити з непотрібними мовними пакетами, які Ви не використовуєте. Це, в певному сенсі, допомагає прискорити ваш Mac.


Смарт-плейлисти iTunes-це найкраща річ Mac для любителів музики; однак, смарт-плейлисти надзвичайно здатні негативно впливати на швидкість вашого Mac. Смарт-плейлисти можуть втручатися в роботу Apple iTunes, тому що пісні зі списків перезавантажуються кожного разу, коли програма запускається. В кінцевому підсумку це може негативно позначитися на роботі вашого комп'ютера. Щоб позбавитися від цієї проблеми ви можете просто Скопіювати вміст смарт-плейлиста у звичайний список відтворення.


Запустити Онікс Онікс-це оптимізатор системи, який встановлює права на вирішення диска, а також здійснює інші необхідні функції, які включають очищення кеша, очищення від тимчасових елементів і старих журналів. Тому, якщо ви хочете, щоб ваш Mac, працював швидше, Вам буде необхідно запустити OnyX і вибрати очистити комп'ютер від мотлоху.


Охолодження Навіть машина потребує відпочинку, більшість, якщо не всі, люди потрапляють у прикру звичку вимикати свої комп'ютери. Це погані новини для вашого Mac. Для довгого життя і великій швидкості, зробіть точку для виключення вашого Mac після того, як ви закінчите з роботою, а також переконайтеся, що вентилятор процесора добре працює.


Апгрейд оперативної пам'яті Один з кращих способів поліпшення швидкості роботи комп'ютера-додавання оперативної пам'яті в ваш комп'ютер. Достатньо оперативної пам'яті гарантує, що ваш комп'ютер досить швидко буде працювати і, що простір і вимоги для нових додатків і програмного забезпечення будуть виконані. Додайте додаткові планки RAM, або «Random Access Memory», які будуть вирішувати швидкість обробки додатків на Вашому комп'ютері.