Запуск Windows на Mac. - все про комп'ютери


Деякі програми Windows не мають версії Mac. Якщо Ви не знайшли підходящої заміни, ви можете запустити практичне застосування Windows. Але не турбуйтеся про те, що Windows не стане працювати на Mac : Mac використовують мікропроцесори Intel,такі ж , які знаходяться на комп'ютерах Windows.У вас є кілька варіантів для запуску Windows і його додатків на вашому Mac.


Існують три способи для запуску Windows на Mac:


*Використовуйте програмне забезпечення apple's Boot, щоб запустити Mac з будь-якою операційною системою Mac OS X або Windows.


*Установка програмного забезпечення для віртуалізації, таких як Parallels Desktop або VMware Fusion , для запуску Windows і його додатків разом з програмами Mac.


*Запустити емулятор, такий як CrossOver і Darwine, які дозволяють запускати Windows програми Mac OS X без необхідності покупки або установки копії Windows. Перші два варіанти, Boot Camp та віртуалізація, широко використовуються і взагалі вважаються цілком надійними. Варіант емулятор менш готовий до прайм-тайму; вони працюють набагато менш надійно, хоча вони і заощадять вам вартість покупки копії Windows.Взяти під контроль працюючий Mac під керуванням Windows, який в даний час поставляється з Parallels Desktop і VMware Fusion. Remote Desktop Connection Віддалений робочий стіл від Microsoft (RDC) клієнт безкоштовно можна завантажити з Microsoft, який надає інший варіант під керуванням Windows додатків на вашому Mac. З вашого Mac, ви запускаєте програму на віддаленому комп'ютері, Windows, в основному використовує Mac як термінал. Якщо ви зможете організувати доступ до мережі комп'ютера Windows, це може бути підходящим рішенням для вас. Завантаження програмного забезпечення «Сканекс» на microsoft.com / Mac і натисніть підключення до віддаленого робочого стола клієнт для Mac OS X.


ПРИМІТКА: Apple продає продукт під назвою Apple Remote Desktop, який не має відношення до Microsoft підключення до віддаленого робочого стола, незважаючи на дуже схожі імена. Apple віддалений робочий стіл використовується для управління Mac по мережі з центрального комп'ютера. Інший варіант, де працює цей спосіб Citrix ICA клієнт від Citrix Systems. Хоча клієнт Citrix не є безкоштовним, багато організацій воліють його, тому що він для декількох форм Платний і надає більше можливостей і варіантів, ніж Microsoft «Сканекс». Скотт Кнастера працював в Microsoft і Apple, так що він знає шлях операційних систем, створених з обома компаніями. Він також є автором низки книг про Mac, і його остання книга називається «Взяти під контроль Перехід на Mac.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.