Як виправити помилку kernel32.dll. - все про комп'ютериЩо таке Kernel32.dll? Kernel32.dll — центральний процес файлу для операційної системи Windows, що часто викликає Сторінку недійсними або IPF помилка, один з найпоширеніших kerner32.dll помилки.

Вам потрібен холодильник? Вибирайте холодильники Samsung ,які розроблені в такому ж як і форматі, як і їх електроніка та інші продукти , холодильник samsung має різні моделі, які мають ряд особливостей.
Керівництво по виправленню помилки kernel32.dll IPF

Що таке kernel32.dll?


На комп'ютері з операційною системою Windows файл kernel32.dll є серцем операційної системи. Kernel32.dll як випливає з його назви, являє собою центральний модуль, який містить основні процеси операційної системи Windows. Число 32 означає 32-розрядну операційну систему,а розширення файлу DLL-Dynamic Link Library. DLL-файл може використовуватися різними програмами і kernel32.dll не є винятком. Це не просто операційна система, яка використовує цей процес для виконання різних функцій,але інші сторонні програми,також використовують один чи більше процесів модуля kernel32.dll. Основні функціональні можливості файлу kernel32.dll — для обробки керування пам'яттю, потоками вводу/виводу і перериваннями. Коли завантажуєте операційну систему,файл kernel32.dll завантажується в захищеній області пам'яті. Інші програми не повинні використовувати цей простір пам'яті. Помилка невірної сторінки або IPF є однією з найбільш поширених помилок kerner32.dll,які ви можете зустріти. Коли виникає така помилка, ви можете побачити повідомлення про помилку, схоже на те,яке наводиться нижче, і з'явиться на вашому екрані Windows :


"ProgramName викликало помилку невірної сторінки в модулі kernel32.dll."


Тут ProgramName — це ім'я програми, яка викликала помилку ядра kernel32.dll IPF про помилку.


Причинашибки kernel32.dll IPF


Ця помилка типово виникає, коли які-небудь інші програми на вашому комп'ютері намагаються отримати доступ до пам'яті, призначеної для файлу kernel32.dll . Kernel32.dll IPF може бути викликаний як окремою програмою,так і комбінацією декількох відкритих програм.


видалитишибку kernel32.dll IPF


Якщо помилка відбувається при запуску певної програми, програми або пристрою,видалити і повторно встановіть цю конкретну програму,додаток і пристрій для вирішення проблеми. Якщо ви постійно отримуєте цю помилку з різним програмним забезпеченням і драйверами, наприклад, Explorer, Mprexe, або Guide.exe, що пошкоджений пароль файлу списку,причиною може бути помилка файлу kernel32.dll. Виконайте наведені нижче кроки, щоб позбутися від цього пошкодження файлу-список паролів:


Примітка: Наступні кроки приведуть до втрати всіх збережених паролів. Тому, запишіть їх десь ще, так що б ви могли повторно вставляти їх при необхідності.


  • Відкрийте Windows Explorer і відкрийте диск, на якому встановлена ОС Windows (зазвичай це C).

  • Натисніть F3 і зробіть пошук файлів *.pwl .В результатах пошуку з'явиться список .pwl-файлів з розширенням імені файлу.

  • Тепер, натисніть Ctrl A для вибору всіх файлів, та натисніть Видалити.

  • І нарешті, перезавантажте ваш комп'ютер.

  • Деякі загальні причини помилки kernel32.dll , які обговорюються нижче:  • Пошкоджений або корумпований реєстру: Записи, пов'язані DLL-файлів зберігаються у реєстрі, і ви можете отримати помилку kernel32.dll якщо його відповідний запис у реєстрі пошкоджена.Я рекомендую зробити сканування вашого реєстру, з використанням передового інструменту очищення реєстру,видалення пошкоджених записів, і, таким чином, запобігти помилкам, які виникають через пошкодження реєстру.


  • Віруси і шпигунські інфекції: Багато шкідливі програми, такі як віруси, шпигунські та троянські програми, як відомо,маскують себе як оригінальні файли .dll і завдають шкоди вашій системі. Крім того, віруси та інші шкідливі програми,якщо вони є на вашому комп'ютері, можуть редагувати,переміщати або пошкоджувати існуючих файлів .dll і призвести до багатьох помилок у вашій системі. Важливо, що б ви встановили надійний антивірусний і антишпигунський програми,щоб захистити вашу машину від цієї загрози.


  • Неправильні або корумповані драйвери: Неправильно встановлені або пошкоджені драйвери пристроїв можуть також генерувати помилку kernel32.dll. Ось чому важливо, щоб оновити застарілі драйвери і негайно замінювати їх на неправильно встановлені або пошкоджені драйвери. Ви можете зробити цю роботу вручну. Однак, це може бути трудомістким і виснажливим. Але краще для цієї мети,використовувати інструмент сканування драйверів .