Планування роботи процесора в Windows 8. - все про комп'ютериУ залежності від використання комп'ютера для Windows ви можете налаштувати планування роботи процесора,так що це дасть вам кращу продуктивність при використанні Програм або фонових процесів.Ви можете зробити це легко через налаштування панелі управління.Щоб почати процес,у вікні Виконати введіть тип sysdm.cpl і натисніть клавішу enter,щоб відкрити Властивості системи.Виберіть вкладку Розширені налаштування продуктивності ,натисніть на Налаштування.У вікні Параметри швидкодії знову виберіть вкладку Розширені.Ви побачите розділ Время процесора .
Є 2 установки,які можна вибрати:


 • Забезпечити найкращу швидкодію програм

 • Відрегулювати краще виконання фонових служб.

 • Цей параметр змінює DWORD Значення Win32PrioritySeparation у наступному розділі реєстру:


  HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\PriorityControl


  На всякий випадок,якщо ви хочете знати,ключ PriorityControl визначає перший план у порівнянні з пріоритетом диференціального фону.Можливі значення за замовчуванням для Win32PrioritySeparation REG_DWORD 0, 1 або 2, за замовчуванням він дорівнює 0 ? 2.


  Це значення за замовчуванням визначає пріоритетні програми, що працюють на передньому плані.Ці програми отримають більше часу процесу по відношенню до інших додатків, що працюють у фоновому режимі.Значення тут співвідносяться з наступними параметрами в діалоговому вікні Tasking:


 • 0 передній план і фонові додатки однаково реагують

 • 1 додатка переднього плану більш чуйні, ніж фон

 • 2 Кращий передній план по часу відгуку додатків.

 • Повертаючись, якщо ви не змінили цей параметр для всіх додатків, і ви б відкрили реєстр Windows,ви б побачили Win32PrioritySeparation має значення 2 .  Тепер, якщо з допомогою панелі управління, як показано вище, ви виберіть Забезпечити найкращу швидкодію фонових служб і натиснете на кнопку Застосувати,ви виявите,що сети для фонових служб Win32PrioritySeparation сталі 18 (десяткове 24) .  Якщо Ви тепер виберіть Забезпечити найкращу швидкодію програм,ви побачите,що вони встановлюються для програм Win32PrioritySeparation 26 (десяткове 38) .  З допомогою цієї функції ви можете настроїти Windows 8, так, що вона буде оптимізована для запуску програм або послуг переднього плану або фону,таких як друк або резервне копіювання, у той час як ви працюєте в іншій програмі, просто за рахунок зміни часу процесора.Таким чином,Windows 8 зможе визначити, як розповсюджувати або розподіляти наявні ресурси,для кращого виконання цих завдань.


  Якщо ви використовуєте настільний комп'ютер,Ви можете залишити налаштування за замовчуванням або виберіть Забезпечити найкращу швидкодію програм.Однак, якщо Ви використовуєте комп'ютер в якості сервера або якщо ви постійно повинні мати фонові служби, такі як друк або резервні копії диска, які працюють під час Вашої роботи в інших програмах,і ви хочете, щоб вони швидше реагували, ви можете налаштувати ресурси процесора Windows 8,ділячи частку порівну між фоном і програмами.Відрегулюйте краще виконання фонових служб .Отже, ви бачите, Windows 8 тепер дає вам простий спосіб для установки часу процесора.


  [share-locker locker_id=»88c904817f7848b3a» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.