Як звільнити місце на диску для Windows 8. - все про комп'ютериДля того що б зберігати дані на диску,в будь-якої версії Microsoft Windows, ви можете створити розділ або на жорсткому диску.Але іноді виникає ситуація,коли ви повинні переформатувати жорсткий диск,або коли ваш жорсткий диск досяг межі,або тому що весь ваш жорсткий диск став псуватися, і в тому разі, якщо це важливо для вас, щоб стерти жорсткий диск і повторно розбити partions на ньому.Якщо ви є користувачем Windows 8 і хочете стерти жорсткий диск, то ви повинні слідувати інструкціям написаним нижче:
Дивіться безкоштовно фільми онлайн в HD 720p якості!Кінострічку Кращий на Бродвеї (2012) дивитися онлайн безкоштовно у нас — одне задоволення!Сядьте зручніше в улюблене крісло і дивіться Кращий на Бродвеї (2012) онлайн в хорошій якості.Крок 1:Увійдіть у Windows 8 на комп'ютер,на якому фізично підключений новий жорсткий диск .
Примітка: Переконайтеся, що для входу в систему ви використовуєте обліковий запис адміністратора .

Крок 2: В даній опції,доступних додатків натисніть Desktop.

Крок 3: Клацніть правою кнопкою миші на значку Комп'ютер і в контекстному меню, яке з'являється натисніть на Управління опціями.

Крок 4: Керування Комп'ютером, натисніть кнопку Керування Дисками ліворуч і праворуч, клацніть правою кнопкою миші на диск, який ви хочете стерти.

Крок 5: У контекстному меню виберіть Delete Volume — Видалення Тому.

Примітка: При видаленні простого тома,з'явиться вікно попередження,натисніть на кнопку Так, щоб продовжити процес видалення.
[share-locker locker_id=»d385f2c3b3e51f34f» theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]


P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.