Автоматичний вхід в Windows Vista . - все про комп'ютери



Коли Windows Vista завантажується, користувачеві може бути запропонований список всіх доступних облікових записів користувача ім'я користувача, користувачі комп'ютера,і очікується введення, натисніть на її ім'я користувача, а потім введіть правильний пароль для входу у систему Windows Vista. Журнал на екрані покаже вхід , з точки зору безпеки, це дурниця, коли ти один користувач комп'ютера.


Якщо ви тільки один користувач, і доступ до комп'ютера тільки у вас , можна налаштувати установки Windows Vista для входу в систему автоматично на робочий стіл .У Windows Vista, ви можете включити автоматичний вхід у систему всякий раз, коли система запускається з командою netplwiz. Просто дотримуйтесь наступної інструкції по використанню netplwiz відключення вимоги ввести ім'я користувача та пароль.


  • Натисніть кнопку Пуск Vista, Orb.

  • виберіть Тип netplwiz у поле швидкого пошуку і натисніть Enter.

  • З'явитися спливаюче вікно з проханням про дозвіл ,якщо користувач Access Control, натисніть кнопку Продовжити.

  • У вікні Облікові записи користувачів, зніміть прапорець на варіанті «Користувачі повинні ввести ім'я користувача та пароль, щоб використовувати цей комп'ютер.» і натисніть кнопку OK.


  • У вікні Автоматичний вхід, введіть ім'я користувача та пароль облікового запису користувача, який ви хочете для Vista, автоматичного введення логіна при запуску, і натисніть кнопку OK, коли закінчите.


  • Перезавантажте комп'ютер.

  • [dl url=»http://depositfiles.com/files/y1kgvae46? title=»Мовець словник» desc=»із вправами англійську мову.»]


    P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.