Як зробити завантажувальний USB. - все про комп'ютериМати завантажувальний USB диск,є дуже важливим, особливо якщо у вас є нетбук.Використовуючи завантажувальний USB для установки ОС не тільки зробить установку швидше, але і заощадить DVD привід.Створення або використання USB диска для установки операційної системи дуже легке,якщо слідувати вказаним нижче дій.Якщо ви плануєте використовувати завантажувальний USB для установки Windows 7,будь ласка, зверніться до нашого керівництва — Установка Windows 7 з USB флеш-накопичувача.А також , ви можете звернутися до керівництва — Як встановити Windows 7 на Acer Aspire One Netbook.


Повертаючись до керівництва — як зробити завантажувальний USB,тут ми припускаємо,що ви використовуєте Windows 7 для створення завантажувального USB.Крок 1: Вставити USB (краще 4 Гб ) дотримуючись системи і зробіть резервне копіювання всіх даних з USB ,так як ми збираємося відформатувати USB , щоб зробити його як завантажувальний.Крок 2: Відкрийте вікно командного рядка . Щоб зробити це , введіть в поле пошуку меню Пуск команду CMD і натисніть Ctrl Shift Enter. Альтернативно, перейдіть в меню Пуск /> Всі програми /> Стандартні /> клацніть правою кнопкою миші на Командний рядок і виберіть Запуск від імені адміністратора .Крок 3: Коли відкриється командний рядок , введіть наступну команду:DISKPART і натисніть enter .LIST DISK і натисніть enter .
Як тільки ви вводите команду List Disk , вона покаже номер вашого диска USB.На малюнку нижче мій USB диск не є диск 1.Крок 4: На цьому етапі вам необхідно буде ввести всі нижче написані команди одну за іншою і натискати enter після кожної команди.Так як ці команди говорять самі за себе , ви можете легко здогадатися , що роблять ці команди .


SELECT DISK 1 (Замініть диск 1 на номер Вашого диска)


CLEAN


CREATE PARTITION PRIMARY


SELECT PARTITION 1


АКТИВНИЙ


FORMAT FS=NTFS


(Процес форматування займе кілька секунд)


ASSIGN


EXITНе закривайте вікно командного рядка,так як на наступному етапі,ми повинні будемо виконати ще одну команду.Просто зведіть її до мінімуму.Крок 5: Вставити в оптичний привід ваш Windows DVD і запишіть букву оптичного приводу і USB диска.У цій статті я використовую букву «D» для мого оптичного DVD і букву диска «H»,для мого USB диска.Крок 6: Поверніться до командному рядку і виконати наступні команди:


D:CD BOOT і натисніть enter. Де «D» ваш DVD-привід.


CD BOOT і натисніть enter, щоб побачити наступну повідомлення.


BOOTSECT.EXE/NT60 H:


(Де «Н» Ваша буква USB диска)Крок 7: Скопіюйте вміст Windows DVD на USB.


Ви зробили ваш власний завантажувальний USB диск.Тепер ви можете використовувати цей завантажувальний USB також,як завантажувальний DVD на будь-якому комп'ютері,який поставляється з функцією завантаження з USB (більшість нинішніх материнських плат підтримують цю функцію).


Зауважу,що це керівництво як зробити завантажувальний USB не буде працювати, якщо ви намагаєтеся зробити завантажувальний USB на комп'ютері з Windows XP .


[share-locker locker_id=»488514872b6c2fdc6? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]