Як видалити помилку wing32.dll з системи. - все про комп'ютериЩо таке Wing32.dll? Файл wing32.dll — це Windows-графічна програма,і відомо,що він генерує помилки якщо він не знайдений, або тому,що файл не підтримується або пошкоджена шкідливим ПЗ.Процес wing32.dll відноситься до системи Windows графічною програмою і використовується додатками, выполняющимися в режимі DOS. В даний момент В системі тепер замінено на DirectX.
Що ж таке інформаційний кіоск? Це такий пристрій ,в який вбудований комп'ютер,оснащений чутливим вандалостійкий сенсорним дисплеєм,з сенсорною клавіатурою.На базі инфомат, Ви завжди зможете створити свій інформаційний продукт або інформаційну систему.Це безпечно видалити wing32.dll?

Цей файл використовується в основному в старих версіях операційних систем Microsoft і є обов'язковим для успішного запуску DOS-ігор. Якщо файл wing32.dll знаходиться на локальному комп'ютері, і ви не можете запустити графічно інтенсивні DOS ігри,то ви можете без наслідків видалити wing32.dll.


Windows vista не визнає файл wing32.dll


Якщо у вас встановлена Windows Vista, і Ви плануєте грати в старі ігри, які вимагають файл wing32.dll вам потрібно завантажити файл wing32.dll і зареєструвати його.Проте,помилка,схожа на одну з перелічених нижче генерується при спробі зареєструвати wing32.dll Windows Vista:


"Wing32.dll — компонент не знайдено"


Причина помилки


Вище зазначена помилка з фалом wing32.dll відбувається, тому що Vista не в змозі визнати файл wing32.dll.


Метод ешения


Для видалення помилки wing32.dll потрібно завантажити утиліту,яка називається ProcessMan (для Vista) на ваш комп'ютер.Далі скопіюйте файл wing32.dll та вставте його в папку c:windowssysWOW64 ,а потім використовуйте команду regsvr32 для реєстрації файл.


Помилка wing32.dll у Windows XP при запуску програмне забезпечення Reader Rabbit


Під час запуску програми Reader Rabbit — я можу читати з Phonics на комп'ютері з Windows XP, ви можете отримати наступне повідомлення про помилку:


“Це додаток використовує файл winG32.DLL для запуску, який був помилково встановлено в каталог C:WINDOWSSYSTEM. Будь ласка, перемістіть його в каталог C:WINDOWSSYSTEM32?.


Метод рішення


Для виправлення помилки необхідно виконати наступні завдання.


Завдання 1 — Включити в Мій Комп'ютер Показати Всі Розширення


 • Відкрийте вікно Мій Комп'ютер .

 • Поруч,у меню Інструментивиберіть Папки.

 • виберіть вкладку Вигляд.

 • виберіть варіант Показати всі файли і папки і зніміть прапорець навпроти Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів.

 • Натисніть кнопку Застосувати щоб зберегти ваші налаштування, а потім натисніть кнопку ОК.

 • Завдання 2 — Скопіюйте файли з CD диска Reader Rabbit


 • Вставити диск з програмою Reader Rabbit у ваш привід CD-ROM.

 • Далі, натисніть кнопку меню Пуск і потім натисніть Пошук.

 • Натисніть кнопку Всі файли і папки і Всі або частину імені файлу *.*

 • Далі, у випадаючому списку виберіть Посмотрт, виберіть букву диска, яку являє собою ваш CD-ROM.

 • Натисніть кнопку Пошук.

 • Виберіть пункт усі файли,які відображаються у правій панелі, перейдіть до меню Редагувати і виберіть Копіювати.

 • Далі, у вікні Мій Комп'ютер перейдіть до папки C:WindowsSystem32 .

 • Клацніть правою кнопкою миші на порожній області в папці C:WindowsSystem32 і натисніть кнопку Вставити.

 • Після виконання цих кроків, запустіть програмне забезпечення Reader Rabbit .


  Виправлення помилки — файл wing32.dll не знайдено


  Коли ви спробуєте запустити програму,яка використовує файл wing32.dll ви можете отримати наступне повідомлення про помилку:


  "файл wing32.dll не був знайдений"


  Резолюція


  Як правило, дана помилка генерується,коли файл wing32.dll пошкоджений або відсутній.Коли ви отримуєте помилку -файл wing32.dll не знайдений,спочатку виконайте ретельного сканування вашого комп'ютера на наявність вірусів,за допомогою надійного програмного забезпечення безпеки,такими,як Antivirus Plus і StopZilla.Якщо помилка повториться,завантажте відсутні DLL файли з надійного безкоштовного онлайн DLL каталогу,що б видалити помилку wing32.dll. Якщо ви думаєте, що ви видалили файл з вашого комп'ютера на помилку, ви можете використовувати надійний інструмент відновлення даних, таких як Data Recovery Pro або Spotmau PowerSuite для відновлення втрачених і віддалених файлів.  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.