Поради,як оновити вашу материнську плату. - все про комп'ютериМатеринська плата,ймовірно,самий складний компонент ПК для оновлення, але сучасні операційні системи і стандарти зробили великий прогрес по їх заміні на нову.(Тим не менш, допоміжні питання,такі як активація програмного забезпечення,роблять завдання модернізації материнської плати більш дратівливою.)Перш ніж вибирати материнську плату , ви повинні розуміти мету системи яку ви вирішили оновлювати або будівля. Буде це невеликий обсяг? Якщо це так,то що ви хочете використовувати Micro ATX або Mini ITX материнські плати. Чи плануєте Ви розгін процесора? Тоді ви захочете включити BIOS, яка пропонує надійне регулювання напруги і гарне охолодження для модулів регулювання напруги (VRM). Хочете побудувати мінімалістський офісний ПК ? Переконайтеся, що материнська плата має вбудований вихідний роз'єм відео і низьку вартість.
Існують і інші ускладнення, особливо якщо ви оновлюєте Intel-систему. Intel має чотири активних формату гнізда: LGA775, LGA1156, LGA1366 і (пізніше) LGA1155. Якщо ви будете оновлювати існуючий процесор,потрібно переконатися, що ваша нова материнська плата має правильне гніздо для нього.Оновлення процесорів AMD трохи легше: більшість материнських плат Socket AM3 підтримують всі процесори AMD.


Крім того, перевірте розмір і блок живлення існуючої системи, при оновленні.Якщо роз'єм підтримує ATX материнські плати, значить він буде відповідати. Якщо у вас старий формат,то він певно буде підтримувати ATX материнські плати теж, але ви повинні перевірити у виробника, щоб переконатися напевно. І, нарешті, Extended ATX (EATX) материнські плати дещо більше, ніж плати ATX; вони досить рідкісні і, як правило,застосовується в класі робочих станцій, які підтримують більше одного процесора.


Поради щодо оновлення


Ось основне покрокове керівництво для оновлення материнської плати.


1. Налаштуйте робочий простір, і переконайтеся, що воно надає вам достатнє освітлення. Крім того, переконайтеся, щоб дати собі достатньо місця, щоб викласти інструменти і деталі. Хороше освітлення особливо важливо, якщо ваше приміщення має повністю чорний інтер'єр.


2.До розбирання системи,зробіть резервне копіювання вмісту на жорсткий диск.


3.Зібрати всі ключі CD. Вимкніть або видаліть авторизацію будь-яких додатків, які ви активували раніше.Це включає в себе професійні програми Itunes і Adobe (такі, як Photoshop, Premiere CS5). Крім того, не забудьте видалити або деактивувати будь-які ігри, які вимагають активації.


4.Визначте,які частини повинні бути видалені.Можливо, вам доведеться вийняти блок живлення (БП) або жорсткі диски,щоб було легше видалити материнську плату.Якщо вам потрібно видалити блок живлення, дотримуйтесь заходів по від'єднання всіх кабелів живлення в першу чергу.ATX12V (невеликий чотирьох або восьми-піновий роз'єм), легко випустити з уваги.


5.Вийміть всі карти,зніміть вентилятор процесора, пам'ять. Якщо ви не модернізіруете процесор,на даний момент ви можете залишити його в розетці.6.Вимкніть всі дроти.Двічі перевірте: Ви дійсно від'єднали всі дроти?


7.Видаліть всі гвинти,що кріплять материнську плату на місці. Як правило, хрестова викрутка 2 буде відповідати гвинтів кріплення. Помістіть стару плату в антистатичний пакет.


8.Перевірте,щоб переконатися,що всі гайки кріплення надійно вгвинчуються за місцем.Іноді стійки виходять або слабшають при видаленні гвинтів, що кріплять материнську плату.


9.Зніміть щит введення/ виводу ATX з корпусу і зберігайте його зі старою материнською платою.10.Встановіть новий щит введення/виводу ATX в корпус. Цей крок має вирішальне значення: неприємно,коли вже починаєш встановлювати нову материнську плату і тільки потім розумієте,що ви забули про панелі введення / виводу.


11. Вибудувати порти введення / виводу з отворами введення / виводу ATX пластини.Поєднайте отвори під гвинти з материнською платою гайками кріплення на внутрішній частині корпусу.


12.Обережно загвинтіть кріпильні гвинти. Не затягуйте їх. Якщо у вас є електрична викрутка оснащена регульованим зчепленням, встановити муфту на мінімальний рівень.Якщо ваша електрична викрутка не має зчеплення, використовуйте замість неї ручну викрутку.13.Встановіть блок живлення на місце,якщо ви видалили його раніше. Також перевстановіть всі пристрої зберігання даних, які могли бути видалені.


14.Підключіть всі дроти і кабелі, які були відключені раніше: роз'єми передньої панелі, USB проводки в разі USB роз'ємів, силові кабелі, дроти для Case Fan, і так далі.Якщо ваш корпус дозволяє прокладку проводів за материнською платою, зробіть це зараз.


15.Прикріпіть кабелі живлення, піклуючись, щоб з'єднати обидва основних і ATX12V кабелі.16.Установка процесора (якщо Ви видалили його раніше) і пам'яті. Не встановлюйте процесорний кулер до установки пам'яті і роз'ємів живлення.


17.Підключіть кабелі передачі даних і роз'єми живлення до пристроїв зберігання.


18.Перевстановіть карти,які ви, можливо раніше видалили. Якщо ви встановлюєте високопродуктивні графічні карти, переконайтеся, що ви підключили роз'єм живлення PCI Express.


19.Підключіть відеокабель, миша і клавіатуру, і дайте системі тест завантаження. Якщо нічого не відбувається, переконайтеся, що вимикач живлення включений.


20.При завантаженні системи (за умови, що ви використовуєте Windows), вам слід почекати,поки Windows завантажить облікові записи для всіх нових пристроїв материнської плати. Ваша клавіатура і миша можуть бути неробочими в цей час.


21. Після вікон коли увійшли всі пристрої, вам доведеться перезавантажити комп'ютер.


22.Візьміть CD материнську плату і встановіть нові драйвера материнської плати, мережевої карти, відео драйвера (тільки якщо ви використовуєте інтегровану графіку), USB 3.0 драйвера, і так далі. Можливо, вам доведеться перезавантажиться кілька разів.


23.Як тільки ви зробите це все, перевірте,чи не потрібна активація Windows.Якщо так,то спочатку спробуйте зробити активацію через Інтернет.Якщо це не вдається, зателефонуйте за безкоштовним номером, вказаним у вікні активації.Якщо ви робите активацію через телефон, переконайтеся, що ви скажете Microsoft,що ви встановлюєте цю копію Windows, на одній системі. Оновлення Windows вам все одно знадобиться.


24. Встановіть і активуйте всі необхідні Вам програми.


26.Всі Ви можете вирушати в дорогу.


[share-locker locker_id=»3b19c0595b8dbb809? theme=»blue» message=»Якщо Вам сподобалася ця стаття,натисніть на одну з кнопок нижче.СПАСИБІ!» facebook=»true» likeurl=»CURRENT» vk=»true» vkurl=»CURRENT» google=»true» googleurl=»CURRENT» tweet=»true» tweettext=»» tweeturl=»CURRENT» follow=»true» linkedin=»true» linkedinurl=»CURRENT» ][/share-locker]