Як Hyper-V буде працювати на Windows 8. - все про комп'ютериВ інструкції Windows 8 йдеться — Windows 8 підтримує Client Hyper-V . Так що ж таке Hyper-V? Hyper-V розшифровується як гіпервізор віртуалізації. Можливо, Hyper-V є частиною ранніх версій Windows. Microsoft в даний час планує зробити його частиною клієнтської операційної системи шляхом інтеграції цієї служби з Windows 8. Звучить цікаво, чи не так? Так, це так.


Дозвольте мені пояснити вам, крок за кроком, як це працює.


Введення: Microsoft Client Hyper-V представляє собою гнучку, надійну і високо продуктивну клієнтську технологію віртуалізації, що дозволяє ІТ-спеціалістам і розробникам запускати кілька копій операційної системи одночасно на своєму ??комп'ютері з Windows 8. Це знижує витрати за рахунок консолідації апаратних засобів і підвищення ефективності за рахунок VM (Virtual Machine), сумісність з сервером Hyper-V. Але, Hyper-V використовують не тільки присвячені програмісти і розробники — всі кінцеві користувачі Windows 8 також можуть отримати з цього користь.


Установка віртуальної операційної системи на одному комп'ютері майже не можлива в більш ранніх версіях клієнта Windows. Розробникам довелося поставити додаткові інвестиції на створення мережевої інфраструктури шляхом розміщення додаткових машин з завантаженням операційної системою, а потім зв'язати її з LAN або Wi-Fi. Все це не обов'язково робити у Hyper-V. Ви можете створити віртуальну операційну систему і віртуальні мережі за допомогою перемикачів у результаті чого додаток взаємодіє з комп'ютером, який знаходиться всередині свого власного комп'ютера.


Як це працює?


Hyper-V потрібно 64-розрядна система, яка має другий рівень перекладу адрес (SLAT). SLAT функція присутня в нинішньому поколінні 64-розрядних процесорів Intel і AMD. Вам також знадобиться 64-розрядна версія Windows 8, принаймні, 4 Гб оперативної пам'яті. Hyper-V підтримує створення 32-бітних і 64-розрядних операційних систем у віртуальних машинах.


  • Насамперед необхідно встановити Hyper-V з консолі функції Windows Windows 8. Просто поставте галочку Hyper-V і натисніть клавішу ENTER. Перезавантажте Windows 8 та Hyper-V буде встановлений на вашому комп'ютері.

  • Друге необхідне для створення віртуальної мережі. Як правило, мережа створюється з допомогою перемикачів, так що створіть перемикач, за допомогою менеджера перемикачів в правій стороні Hyper-V менеджера.

  • Нарешті необхідно завантажити віртуальну машину для використання цього параметра. Створити віртуальну машину, натиснувши кнопку «new — нова» і » virtual machine — віртуальна машина» на правій стороні. Ви повинні мати ISO файл операційної системи для створення віртуальних машин. Припустимо, ви хочете, щоб віртуальна машина містила Windows 7 — переконайтеся, що у вас є Windows 7 ISO файл. Вам буде запропоновано встановити операційну систему при створенні віртуальної машини. У цей момент ви повинні завантажити файл ISO.

  • У моїй наступній статті я збираюся показати вам, що ви можете зробити за допомогою Hyper-V, так що слідкуйте за оновленнями.    P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.