Установка Flash Player без прав адміністратора. - все про комп'ютериПрипустимо, ви працюєте на комп'ютері, на якому у вас є права звичайного користувача. Це означає, що ви не можете встановити програмне забезпечення, яке вимагає підвищених привілеїв, ви не можете виконувати операції, які потребують прав адміністратора. Багато програм, наприклад, вимагають права адміністратора під час установки.


Під час встановлення adobe's Flash Player вимагає підвищені права , якщо користувач має тільки стандартні права,з якими він не може бути встановлений,принаймні не стандартним способом. Давайте припустимо,у вас є доступ прав на використання комп'ютера в школі, на роботі чи в громадському місці, може бути, на ноутбуці або в компанії в шкільній бібліотеці. Веб-браузер доступний, але Flash плагін не встановлений ,ви не можете отримати доступ на сайти заснованих на флеш ,таких як Youtube. Зверніть увагу: цей метод працює чудово, якщо Firefox є веб-браузером, який використовується в системі. Малоймовірно, що Chrome або Опера встановлені в системі, але також існують обхідні шляхи і для цих браузерів.Якщо ви користувач Firefox і ви хочете використовувати Flash, але не маєте права адміністратора виконайте наступні дії:
*Скачайте останню версію Flash плагина Firefox з офіційного сайту Macromedia. Кращим варіантом є натискання правою кнопкою миші на посилання і виберіть «Зберегти як».
*Витягти вміст завантаженого файлу у папку на локальній системі. Вам, можливо, буде потрібно змінити розширення файлу на ZIP якщо у вас є доступ тільки до стандартної unzipper Windows.
*Перемістіть два файлу NPSWF32.dll і flashplayer.xpt в плагін каталогу Firefox.Каталог з плагінами знаходиться в кореневому каталозі , якщо ви використовуєте портативну версію Firefox, якщо Firefox встановлений на диску ,то він знаходиться в папці профілю. Найпростіший варіант, щоб дізнатися, де знаходиться папка, це ввести про: підтримка в адресному рядку. Це працює для Firefox 3.6 і вище.
*Якщо папку плагінів не існують,потрібно створити папку і перемістити обидва файлу Flash Player NPSWF32.dll у папку.
*Тепер ви можете насолоджуватися переглядом сайтів, на основі флеш змісту. Зверніть увагу, що плагін сам не оновлюється автоматично. Ви повинні переконатися, що тримаєте його в актуальному стані вручну.У вас є кілька додаткових опцій, які ви можете вивчити. Якщо ви можете запустити портативне програмне забезпечення, ви можете розглянути питання про використання портативної Google Chrome, так як браузер поставляється з Flash Player Plugin спочатку.Те ж саме вірно і для інших портативних браузерів. Просто налаштуйте браузер будинку, так що б він включав в себе Flash плагін і запустіть його з комп'ютера, на якому у вас обмежені права доступу.Я не впевнений, що є такий же спосіб для Internet Explorer.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.