PDFCreator: конвертування документів у формат PDF. - все про комп'ютери


PDFCreator віртуальний принтер з відкритим вихідним кодом, може перетворити будь друкований документ в форматі PDF, PNG, JPG, BMP, PCX, TIFF, PS, EPS, і формати файлів.Крім цього також конвертує в різні формати зображення: JPEG, JPG, BMP, PCX, TIFF, а також Adobe PostScript (PS) і розширений Postscript (EPS). PDFCreator також може отримати вигоду, тому що, хоча є безліч безкоштовних віртуальних принтерів PDF ,але возможни PDFCreator дійсно гідні безкоштовної програми, яка може конвертувати файли зображень.Це складний віртуальний принтер, який упаковує кількість корисних можливостей, а саме:*Після відправки сторінки PDFCreator, може використовувати кнопку «очікування», щоб утримати завдання для друку і перейти на екран монітора друку. Це дозволяє Вам керувати вашими документами, друк декількох сторінок, за винятком завдань на друк та / або об'єднати їх в єдиний документ.
*Варіанти екрану завантаження дозволяють отримати доступ до параметрів якості вихідних форматів (див. скріншот) перед друком. Для PDF це носить комплексний характер -дозвіл, кольори, шрифти, безпека і т. д.


*Ви можете інтегрувати PDFCreator в оболонку меню (клацніть правою кнопкою миші). Це дозволить вам клацанням правою кнопкою миші на будь-якому файлі і відправити його прямо на віртуальний принтер PDFCreator.
*Дозволяє робити автозбереження файлів на основі тегів, таких як дата створення, ім'я користувача, ім'я комп'ютера і т. д.
*Ви можете створювати PDF файл і відправити його прямо в електронну пошту.
*Це безкоштовна програма як для особистих потреб, так і комерційного використання (на відміну від, скажімо, PrimoPDF, який є безкоштовним для особистого використання).
* PDFCreator може бути запущений на термінальних серверах.Примітка: PDFCreater також пропонує встановити панель інструментів у вашому браузері, що дозволить Вам швидко і легко відправляти веб-сторінки у PDFCreater і встановити для вас Google і Yahoo у вікні пошуку. Особисто я не люблю велика кількість панелей інструментів захламление інтерфейсу браузера з функцією «Пошук», і я використовую Google і Yahoo панелі з варіантів цих пропозицій. Завдяки можливості створювати PDF-файли та файли зображень ця програма може працювати як віртуальний принтер, щоб управляти ними всіма.


Скачати БЕЗКОШТОВНО PDFCreator можна за наступним посиланням :PDFCreatorP. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.