Установка в Firefox 3 Gmail електронної пошти. - все про комп'ютериЩоб отримати в Firefox використання webapps для відкриття певних типів зв'язків, вам не потрібно яких-небудь спеціальних інструментів, сторонніх додатків, all-пн-ключ скриптів, або розширень.Це означає, що при натисканні на адресу електронної пошти, використовується стандартний Mailto: поштовий протокол, Firefox 3 сам по собі може запускати Gmail замість настільних додатків. За замовчуванням Firefox RC 1 приходить тільки з Yahoo Mail в якості можливого Mailto: посилання обробника, яка не залишає Gmail користувачам вибору, якщо ви не знаєте, як налаштувати Gmail вручну. Ось як можна налаштувати Firefox 3 використання Gmail в якості стандартного Mailto: застосовуючи веб обробник.


Готові до створення Gmail?
1.Відкрити Gmail Firefox.
2.В закладці де Gmail завантажується, скопіювати і вставити наступний фрагмент javascript в адресний рядок:


javascript:window.navigator.registerProtocolHandler(«mailto»,»https://mail.google.com/a/example.com/mail/?extsrc=mailto&url=%s»,»GMail»)


Якщо ви є користувачем служб Google, використовуйте цей код ,щоб замінити example.com з вашим доменним ім'ям:


javascript:window.navigator.registerProtocolHandler(«mailto»,»https://mail.google.com/a/example.com/mail/?extsrc=mailto&url=%s»,»GMail»)


3.Firefox 3 буде запитувати дозвіл на додавання Gmail за замовчуванням у обробника Mailto. Натисніть кнопку Додати додаток, як показано на малюнку.
Тепер, якщо натиснути Mailto: посилання на бічній панелі-Lifehacker Firefox 3 буде питати, який додаток ви хочете використовувати. Виберіть Gmail і виберіть «Зберегти налаштування для електронної пошти Посилання», щоб встановити постійні переваги.Якщо цей трюк не працює для вас, увійдіть в about:config конфігурації і переконайтеся, що network.protocol-handler.external.mailto встановлений в значення за замовчуванням true .
Щоб видалити обробник Gmail,зайдіть в меню Інструменти Firefox, виберіть «Параметри». (Mac користувачам, перейдіть в діалозі налаштувань.) В закладці Програми, пошук Mailto. З випадного меню Mailto обробника, виберіть Програми Детальна інформація, як показано на рисунку. Тут ви можете вибрати веб-додаток обробника і видалити його за допомогою кнопки.Зареєструйте webapps як посилання обробника в нових можливостях Firefox,який має великий потенціал використання,для всього, від номера факсу і телефону,посилання в чаті,ім'я приятеля. Налаштування Mailto обробника це тільки початок. Дізнайтеся більше про Firefox 3 веб-можливості обробника протоколу Web Protocol Handlers.P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.