Як позбутися від DNS Changer. - все про комп'ютериDNS Changer — комп'ютерний вірус, призначений для зміни Domain Name System (DNS) server-адресу Вашого комп'ютера. Це робиться таким чином, що віддалений хакер може перенаправити веб-браузер на шкідливі сайти, спеціально призначені для читання вашої фінансової інформації. Крім того, вірус DNS Changer, може сповільнити роботу вашого комп'ютера, додати іконки на робочий стіл, зменшити доступну пам'ять і затопити ваш комп'ютер незапрашиваемыми спливаючими вікнами з рекламою.


DNSChanger, також відомий як Alureon, це троянський вірус, який може змінити ваші налаштування інтернету і зробити перенаправлення на шкідливі веб-сайти або перехопити ваші особисті дані, коли ви відправляєте їх через інтернет. Як і всі віруси, установка авторитетної анти вірусної програми та включення брандмауера Windows, допомагають запобігти ваш комп'ютер від зараження вірусом DNSChanger. Однак, якщо цей вірус вже уразив Ваш комп'ютер, ви можете видалити його за допомогою програм для видалення шкідливих програм.


Зміст • 1 Інструкції


 • 2 Ручне Видалення


 • 3 Поради та попередження

 • Інструкції


  1.Скачайте та встановіть програму malware removal tool або безкоштовні антивірусні програми, такі як Microsoft Security Essentials, Microsoft Malicious Software Removal Tool або AVG Anti-Virus Free Edition.
  2.Запустіть антивірус або malware removal tool і натисніть на кнопку «Оновити», або виконайте іншим підказок, щоб оновити вірусні бази до останньої версії.
  3.Натисніть на кнопку «Сканувати» і вибрати пункт «Виконати повну перевірку вашої системи». Програма просканує ваш комп'ютер і видалить Всі екземпляри вірусу DNSChanger.


  Ручне Видалення


  4.Натисніть і утримуйте клавішу Windows і клавішу \»P\» запустіть вікно.
  5.У вікні введіть тип \»regedit\» виконати та натисніть \»ГАРАЗД.\» Відкриється редактор реєстру.
  6.Знайдіть такі записи реєстру в редакторі реєстру і видалити їх. Щоб видалити запис реєстру, клацніть правою кнопкою миші на ній і виберіть \»Delete».\» Якщо ви відчуваєте труднощі в пошуку реєстру, клацніть на»Редагувати\» \»Пошук\» і введіть ім'я запису реєстру у поле.


  HKEY_USERS\\S-1-(варіює)\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Internet Settings\\\»MaxHttpRedirects\»= 0x00001F40
  HKEY_USERS\\S-1-(варіює)\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Internet Settings\\]\»EnableHttp1_1\»= 0x00000001
  HKEY_USERS\\S-1-(варіює)\\Software\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Internet Settings\\\»ProxyEnable\»= 0x00000000


  7.Натисніть кнопку меню \»Пуск\» , а потім натисніть кнопку»Пошук програм і файлів\» .
  8.Знайдіть і видаліть цей файл Temp\\ 5.tmp. Щоб видалити файл, натисніть на нього правою кнопкою і виберіть»Видалити».\»


  Поради та попередження


 • DNSChanger, може вплинути на імена вашого динамічного сервера, або на параметри DNS-сервера, якщо ви перебуваєте в статичний IP-середовищі. Перевірте дійсність цих параметрів у налаштуваннях Local Area Network, LAN, адаптері.

 • DNSChanger, може пошкодити деякі файли драйверів, примушуючи виконати примусово перевстановлення цих файлів за допомогою консолі відновлення Windows.