Як очистити або видалити список недавніх документів Office 2007. - все про комп'ютери2007 Microsoft Office, Word, Excel і PowerPoint використовують новий інтерфейс користувача Office Fluent користувачів стрічки з великою правою частиною панелі меню Office. Список «Недавні документи» містить кожен файл, який користувач відкриває або відкривав останнім часом, а також відображає список всякий раз, коли користувач натискає кнопку Управлінням для швидкого зручного доступу.У розділі «Недавні документи» не повинно бути ніяких проблем, якщо ви єдиний користувач на комп'ютері. Однак, якщо ж комп'ютер з тієї ж обліковим записом, використовують і інші користувачі, або ви використовуєте громадський комп'ютер, список «Недавні документи» виставить документи з використанням трасування. Щоб захистити вашу конфіденційність, користувачі повинні видалити всі файли, відкриті в історії «Недавні документи».


 • Натисніть кнопку Управління, а потім натисніть Параметри Word (Word 2007) або Параметри Excel (Excel 2007) або Параметри PowerPoint (в PowerPoint 2007) у нижній частині меню Office.

 • Перейдіть до вкладки Розширений.

 • Прокрутіть вниз до відображення розділу.

 • Виберіть значення для кількості Недавні документи: 0 (нуль) .


 • Натисніть кнопку OK.

 • Повторіть описані вище дії і поставте назад значення для числа Недавні документи, щоб спиок показував первісне знаение за замовчуванням, тобто 17. Якщо ви не хочете,що б додаток Office 2007 використовувало запам'ятовування будь-яких Недавніх документів, Ви можете поставити значення 0, і пропустити цей крок.

 • Зверніть увагу, що вам потрібно зробити це для кожного додатка Office 2007 — Word, Excel і PowerPoint в індивідуальному порядку. І якщо ви не збираєтеся видалити всі записи у списку «Недавні документи» , або не хочете виконувати завдання по одному від багатьох продуктів Office 2007 можна очистити і видалити список «Недавні документи» повністю або частково в реєстрі.Для цього запустіть редактор реєстру (regedit.exe) і перейдіть до однієї з таких гілок реєстру:


  HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Office 12.0 Word файлів MRU
  HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Office 12.0 Excel файлів MRU
  HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Office 12.0 PowerPoint файлів MRU  Кожен розділ реєстру відповідно є відповідний продукт Office 2007, що має бути досить очевидно. Всередині файлів MRU ключ, на правій панелі значення. Видаліть всі або одне значення з пункту записи, які ви хочете, щоб вони зникли з списку «Недавні документи» . Перезавантажте відповідні програми Office 2007, щоб побачити зміни.  P. P. S. Якщо у Вас є питання, бажання прокоментувати або поділитися досвідом, напишіть, будь ласка, в коментарях нижче.